Wesele pod Krakowem - świętuj swój wielki dzień w Folwarku Zalesie!

Stało się – zaręczyliście się, a teraz zaczynacie planować wasz Wielki Dzień. Całość przygotowań zaczniecie od zdecydowania się na miejsce, w którym zorganizujecie wasze wesele, a może także i ślub. Będziecie kierować się przede wszystkim opiniami o danym lokalu, a w następnej kolejności zwrócicie uwagę na jego lokalizację oraz wygląd i otoczenie. Znalezienie miejsca idealnego wcale nie należy do najłatwiejszych zadań – czasami trzeba naprawdę kilku tygodni, a nawet miesięcy, by w końcu znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie najważniejsze dla was kryteria. A co, jeśli powiemy wam, że znamy takie miejsce?

Po pierwsze – dogodna lokalizacja

Położony zaledwie 30 min jazdy samochodem od Krakowa, na wzgórzu z widokiem na wspaniałą panoramę Beskidów i Tatr. Otoczony pięknymi terenami zielonymi, pozwalający na swobodny spacer w ogrodzie, a także organizację ślubnej ceremonii w plenerze. Elegancki, posiadający ponad 200 letnią historię, z niesamowitą duszą – taki właśnie jest Folwark Zalesie.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021Miejsce na ślub w plenerze i wesele - Folwark Zalesie
Zdjęcia - Anna Krupka Wedding Photography

Miejsce piękne, z charakterem, historią, a także ogromnymi możliwościami – tereny obiektu mieszczą się na powierzchni ponad 30 hektarów, stanowiąc wymarzone wręcz miejsce na świętowanie tak wyjątkowych wydarzeń, jak ślub i wesele. Zadbany ogród zachęca do spacerów oraz organizacji przyjęcia pod gołym niebem, a stylowa, drewniana wiata jest miejscem bardzo dobrym dla gości weselnych szukających chwili wytchnienia od zabawy.
Ogromnym atutem Folwarku jest także zaplecze noclegowe – w pokojach gościnnych Folwarku w komfortowych warunkach wypocząć może nawet 56 gości weselnych.

Po drugie – wiele możliwości organizacyjnych

Planujecie ślub cywilny w plenerze? Folwark Zalesie jest stworzony do organizacji takich uroczystości. Otaczający Folwark ogród zachwyca swoim pięknem i powierzchnią, z kolei dla fanów ślubu nad wodą, Folwark oferuje możliwość organizacji ślubu w plenerze tuż nad brzegiem romantycznego jeziora.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021Miejsce na ślub cywilny nad jeziorem - Folwark Zalesie
Zdjęcia - Cztery Kadry

Folwark Zalesie to miejsce nie tylko pięknie położone i elegancko urządzone, to także lokal oferujący mnogość możliwości organizacji najważniejszego dnia w życiu każdej Pary. Do dyspozycji Par Młodych, lokal oddaje 3 komfortowe, urządzone ze smakiem sale weselne, każda w swoim własnym, unikatowym stylu, o odmiennej powierzchni. Charakterystyczny wystrój to połączenie elementów historycznych z regionalnym folklorem, a także sielankowo- folwarczną stylistyką. Ciemne drewno spotyka się tu z oryginalnymi eksponatami stanowiącymi ozdobę sal, a wykorzystanie delikatnych, stonowanych barw pozwala na wybór dowolnego motywu przewodniego dekoracji weselnych.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021Miejsce na wesele - Folwark Zalesie
Zdjęcia - Anna Więcławska Fotografia 

Największa z sal – Sala Maneż, przygotowana jest na ugoszczenie od 150 do nawet 550 gości – efektowna antresola pomieści do 350 gości, a na parterze można posadzić do 200 gości przy zachowaniu przestrzeni do swobodnego tańca.
Z kolei dla mniejszych przyjęć, idealnym rozwiązaniem będzie wybór Sali Czeladnej, która w połączeniu z parkietem tanecznym na Sali Myśliwskiej, z powodzeniem pomieści do 200 biesiadników.
Jeśli planujecie z kolei przyjęcie weselne w kameralnym gronie, dobrym rozwiązaniem będzie wybór Sali Spichlerz, która ugościć może od 60 do 160 osób.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021Miejsce na wesele - Folwark Zalesie
Zdjęcia - Jasny Kadr Fotografia

Po trzecie – wyśmienita kuchnia i doświadczony personel

Na długo zapadające w pamięci gości przyjęcie weselne nie może  się udać bez odpowiedniej  oprawy muzycznej i dobrej kuchni.. Decydując się na organizację swojego wesela w Folwarku Zalesie, możecie być spokojni o zadowolenie zaproszonych gości z serwowanych potraw – kuchnia w Folwarku należy do jednych z najsmaczniejszych w regionie, a dania stworzone na bazie tradycyjnej, polskiej kuchni wyróżniają się smakiem, jakością, a także eleganckim podaniem.
Nie sposób nie wspomnieć także o wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowników  Folwarku Zalesie , którzy są przygotowani do obsługi bardzo licznych przyjęć, a poziom serwisu zadowoli wszystkich, nawet najbardziej wybrednych gości weselnych.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele ślub plenerowy inspiracje Folwark Zalesie ślub 2021 wesele 2021Miejsce na ślub cywilny w plenerze i wesele - Folwark Zalesie
Zdjęcia - Anna Więcławska Fotografia

 

Zachęcamy do sprawdzenia oferty weselnej Folwarku Zalesie, którą znaleźć można tu: www.folwarkzalesie.pl/pl/wesela oraz do odwiedzenia miejsca i przekonania się na własne oczy o jego wyjątkowości.

Materiał przygotowany przez: Folwark Zalesie, 
www.folwarkzalesie.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj