Pomysł na ślub i wesele w pałacowych wnętrzach Folwarku Galiny


Mazury to nie tylko kraina lasów i jezior, lecz także skarbnica unikatowych na skalę kraju, historycznych zabudowań. Rozległe tereny dworskiego Pałacu Galiny kuszą wyjątkowymi wnętrzami, a także przepięknie zagospodarowanym parkiem dworskim, stanowiąc idealne miejsce na zorganizowanie ślubu i wesela.

miejsce na ślub, pałac galiny, ślub na mazurachZdjęcie - Anna Cupczyńskasuknia ślubna suknie ślubne Panna Młoda moda ślubna stylizacja ślubna ślub wesele miejsce na ślub miejsce na weseleSuknie ślubne - Patricia Szlażko Atelier
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny
Suknia ślubna - Patricia Szlażko Atelier
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Zlokalizowany w parku dworskim piękny, wiejski kościół z XIV wieku jest wymarzonym miejscem do złożenia przysięgi małżeńskiej, a ponad 300 ha terenów dworskich daje ogrom możliwości na wyprawienie przyjęcia weselnego.

miejsce na ślub, bukiet ślubny, suknia ślubnaBukiet ślubny - Tajemniczy Ogród, Warszawa
Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Ciepłe, letnie miesiące kuszą do aranżacji plenerowego wesela w ogrodach dworskich, natomiast w chłodniejsze dni roku, jako sala weselna idealnie sprawdzi się pałacowa oranżeria, która jest bardzo dobrym pomysłem na organizację romantycznego wesela. Wypełnione zielenią wnętrza oranżerii wraz z przenikającym przez nie światłem tworzą niemalże magiczne efekty świetlne, co nadaje uroczystości nieco eterycznego, magicznego wymiaru. Oranżeria w połączeniu z bezpośrednim wyjściem na dziedziniec dworski, oferuje Parze Młodej niesamowite widoki na rozciągające się wokół dworu zielone tereny wraz z otaczającymi go stawami oraz wodospadem.

Zieleń tataraku oraz drewniane molo jednego z największych stawów znajdujących się w posiadłości tworzą piękne tło dla sesji ślubnej – maleńka przystań wraz z drewnianą łódką dopełnią romantycznego, nieco rustykalnego klimatu zdjęć.

sesja zdjęciowa, para młodaZdjęcie - Anna Cupczyńska

Pałacowe wnętrza, dworski dziedziniec i atmosfera miłości otaczająca Parę Młodą to przepis idealny na ślub i wesele w Pałacu Galiny.

Tekst: Pałac Galiny
www.palac-galiny.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj