Pomysł na plenerowy ślub i wesele na Mazurach w Pałacu Galiny

Poszukując miejsca odpowiedniego na ślub i wesele, które będzie unikatowe, położone w malowniczej okolicy i jednocześnie słynące z rewelacyjnej kuchni, warto zawędrować do krainy mazurskich lasów i jezior.

miejsce na ślub i wesele ślub na mazurach wesele na mazurach miejsce ślub wesele porady pomoc inspiracjeMiejsce na ślub i wesele - Pałac Galiny

Wieś Galiny to tylko maleńki punkt na mapie Polski, jednak oferujący jedno z najpiękniejszych, zabytkowych miejsc, w którym można nie tylko zorganizować wymarzone wesele, ale i zawrzeć związek małżeński. 

Wszystko to dzięki historii tego miejsca – zespół pałacowy został wybudowany w roku 1589 na polecenie barona Botho zu Eulenburga, pełniąc rolę siedziby tego szlacheckiego rodu pruskiego. Ród objął swoją pieczą także maleńki, wiejski kościółek z XIV wieku, we wnętrzach którego wciąż można wziąć ślub.

miejsce na ślub i wesele ślub na mazurach wesele na mazurach miejsce ślub wesele porady pomoc inspiracjeMiejsce na wesele - Pałac Galiny
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

W zespole pałacowym, oprócz pałacu i kościółka, znajduje się także dobudowany nieco później spichlerz wraz z zabudowaniami dworskimi w postaci powozowni oraz stajni. Wszystkie budynki otoczone są przepięknymi terenami zielonymi, które dają nieograniczone możliwości – zarówno w organizacji wesela plenerowego, ale i także jako naturalne tło dla ślubnych fotografii.

miejsce na ślub i wesele ślub na mazurach wesele na mazurach miejsce ślub wesele porady pomoc inspiracjeMiejsce na wesele - Pałac Galiny
Zdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Malowniczy zarówno w ciepłych miesiącach roku, oferując bogactwo zieleni wraz z zadbanymi ogrodami dworskimi, jak i w chłodniejszych miesiącach, zachęcając do organizacji śnieżnej uroczystości zaślubin. Zespół dworski otwiera swoje podwoje dla Par Młodych, oferując możliwość organizacji wesela w sali Ogrodowej, Oranżerii i Wozowni, a także w gospodzie lub plenerze.

miejsce na ślub i wesele ślub na mazurach wesele na mazurach miejsce ślub wesele porady pomoc inspiracje Miejsce na wesele - Pałac Galiny

Przepiękne, historyczne wnętrza utrzymane w oryginalnej stylistyce, spójny i elegancki wystrój, a także wykwintna i smaczna kuchnia sprawiają, że Pałac Galiny to miejsce idealne zarówno na powiedzenie sobie sakramentalnego "tak", jak i organizację niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Tekst: Pałac Galiny
www.palac-galiny.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj