Prasa ślubna

Drodzy Czytelnicy! Jak zawsze, bardzo miło nam poinformować, że do sprzedaży do końca tygodnia trafi najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja lato 2020. Serdecznie zapraszamy Was do zakupu w większych saloników prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com!

Drodzy Czytelnicy! Jak zawsze, bardzo miło nam poinformować, że do sprzedaży trafiło właśnie najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja jesień-zima 2019/2020. Serdecznie zapraszamy Was do większych do zakupu w saloników prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com!

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy! Jak zawsze, bardzo miło nam poinformować, że do sprzedaży niedawno trafiło najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja lato 2019. Serdecznie zapraszamy Was do większych saloników prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com!

Kochani jest nam miło poinformować, że już od dzisiaj jest w sprzedaży najnowsze, wiosenne wydanie magazynu PANNA MŁODA (1/2019). Znajdziecie w nim jak zwykle masę interesujących porad ślubnych, inspiracji i trendów na nadchodzący sezon.
Zapraszamy wraz z redakcją Panny Młodej.

Już od najbliższego poniedziałku, 19 listopada można zakupić najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja jesień 2018. Serdecznie zapraszamy więc do większych sklepów prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com.

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy! Miło nam poinformować, że do sprzedaży trafiło właśnie najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja lato 2018. Serdecznie zapraszamy więc do większych sklepów prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com.

Drogie Czytelniczki, już w sprzedaży wiosenne wydanie magazynu Moda Ślub. Magazyn znajdziecie w większości salonów prasowych oraz w wersji online na stronie www.modaslub.pl

Drogie Czytelniczki, w sprzedaży pojawiło się już najnowsze wydanie kwartalnika Panna Młoda- edycja wiosna 2018. Serdecznie zapraszamy do zakupu- magazyn znajdziecie w większych salonach prasowych oraz wersję online na stronie magazynu: www.pannamloda.com

Drogie Czytelniczki, już w sprzedaży wiosenne wydanie magazynu Moda Ślub. Magazyn znajdziecie w większości salonów prasowych oraz w wersji online na stronie www.modaslub.pl.

Miniony weekend 13-14 stycznia pomimo, że temperatura na zewnątrz spadła poniżej -5 st. C , był  w Warszawie intensywny i pełen atrakcji, które rozgrzały wszystkich odwiedzających targi Polska Gala Ślubna w Pałacu Kultury i Nauki.

Już od dzisiaj można zakupić najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja zima 2018. Serdecznie zapraszamy więc do większych sklepów prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com.

No to mamy kolejny i znowu nowy rok 2018! To czas zmian, postanowień i zaręczyn. Można postanowić: rzucę palenie, schudnę, zrobię porządek w swoim życiu. Wielu z Was, natchnieni chwilą  i odurzeni  szampanem zaproszą kogoś do... wspólnego życia.  I jeśli rano, następnego dnia ta myśl nie przeminęła to ModaŚlub Magazyn służy Wam pomocą.

W kalendarzu jesień, a zatem rusza nowy sezon 2018. Przywitaliśmy ją na plaży (nigdy nie przypuszczałem, że są takie plaże w Warszawie, no może tuż za Warszawą). Było gorąco i bardzo BOHO.

Już za kilka dni, bo 9 października, pojawi się w sprzedaży najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja jesień 2017. Serdecznie zapraszamy do zakupu - magazyn znajdziecie w większych salonach prasowych, wersję online znajdziecie na stronie magazynu: www.pannamloda.com.

Drogie Panny Młode, magazyn Moda Ślub czeka już na Was w sklepach. W letnim wydaniu znajdziecie kilka naszych artykułów i dwie sesje. Jedna z nich kolorowa, soczysta i bardzo wakacyjna, druga spokojniejsza, szarawa - bliska natury. Która bardziej przypada Wam do gustu? Czujecie ten kolorowy, wakacyjny vibe? Czy wciąż bardziej przemawia do was bezpieczna klasyka w lekko rustykalnym wydaniu?

Już za kilka dni pojawi się w sprzedaży najnowsze wydanie kwartalnika PANNA MŁODA - edycja lato 2017. Serdecznie zapraszamy więc do większych sklepów prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com.

Serdecznie zapraszamy do większych sklepów prasowych oraz na stronę magazynu: www.pannamloda.com

Kolejna edycja alternatywnych targów ślubnych, które odbywają się w industrialnej przestrzeni Fabryki Porcelany w Katowicach.

Zapraszamy już w sobotę 18.02.2017 na Zagłębiowskie Targi Ślubne - Dzień Otwarty Hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. Przekonajcie się na własne oczy jak wygląda nasza oferta weselna.

Zapraszamy do udziału w siódmej edycji Targów Ślubnych, które tradycyjnie odbędą się w Galerii Tarnovia w dniach 11-12 lutego.

Zimowe wydanie magazynu PANNA MŁODA jest już dostępne w salonach prasowych na terenie całej Polski! 

Serdecznie zapraszamy na Polską Galę Ślubną w Warszawie - już w weekend!

Już od 15 października jesienne wydanie Panny Młodej jest w sprzedaży!

 Do siego roku – Nowy,  2017 rok właśnie nastał.  Na razie w branży…

Letnie wydanie magazynu Panna Młoda już w sprzedaży!

 Od jutra wiosenne wydanie magazynu PANNA MŁODA będzie już dostępne w salonach prasowych na terenie całej Polski.

Już od 9 stycznia 2016 możecie dostać w salonach prasowych najnowsze wydanie magazynu "Panna Młoda"!

Już w środę 1 lipca w salonach prasowych dostępne będzie letnie wydanie magazynu Panna Młoda!

Wiosenno-letni numer magazynu Moda Ślub już w salonach prasowych!

Już od najbliższej soboty - 11 kwietnia - trafi do sprzedaży najnowsze, wiosenne wydanie magazyn „PANNA MŁODA”.

Najnowsze wydanie kwartalnika "Panna Młoda" już w sprzedaży!

Dlaczego warto odwiedzać targi ślubne?
Targi to miejsce gdzie prezentuje się nowości, które za chwilę wejdą na rynek, gdzie kształtuje się gust zwiedzających, pokazując im to, co będzie modne w nadchodzącym sezonie ślubnym.

Jak co roku, grudzień to miesiąc kiedy przygotowania do ślubu nabierają przyśpieszenia. Większość firm pokazała już swoje kolekcje na następny sezon.

W najnowszym numerze Magazynu Moda Ślub, który już możecie zakupić w salonach prasowych w całej Polsce wreszcie to, co było skrywane przed światem zewnętrznym jako największa tajemnica.

Już od dzisiaj - 4 października - dostępne będzie w sprzedaży najnowsze wydanie kwartalnika "Panna Młoda"!

W skepach dostaniecie już najnowsze, letnie wydanie magazynu ślubnego Panna Młoda! A w nim, mnóstwo naszych materiałów!

Okres wiosenno-letni to sezon poszukiwań inspiracji ślubnych. W kwietniu pomysłów na ślub i wesele w sieci szukało niemal 860 tys. internautów, ale to w maju i sierpniu popularność portali o tej tematyce jest największa.


Zapraszamy do przejrzenia publikacji naszych sesji i materiałów w wiosennym wydaniu magazynu Panna Młoda!

Zobaczcie, które z naszych materiałów znalazły się na łamach pierwszego w tym roku wydania magazynu Moda Ślub!

Zapraszamy do przejrzenia publikacji naszych sesji i materiałów w zimowym wydaniu magazynu Panna Młoda!

Luksusowy kwartalnik o modzie ślubnej ''Panna Młoda - wydanie zimowe ''już dostępne w sprzedaży.

Polecamy uwadze i uważnej lekturze najnowszy numer magazynu ślubnego "MODA-ŚLUB".