Uroczystość ślubna na łonie natury w Bacówka Radawa & Spa

Wesele, najwspanialsza uroczystość w życiu, powinna odbyć się w miejscu, które podkreśli wyjątkowość przeżywanych chwil. A jaki lokal może zapewnić piękniejszą scenerię od natury? Kierując się tą myślą, coraz więcej par decyduje się na ślub w plenerze, który zapewnia niezwykłe wrażenia estetyczne i pozwala na wyrażenie wielkiego uczucia łączącego zakochanych.

ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa


Cisza i spokój, niespieszny przebieg uroczystości, otoczenie najbliższych osób dających poczucie miłości i bezpieczeństwa – wybór przeżywania ceremonii ślubnej w harmonii z przyrodą staje się coraz powszechniejszy. Niemniej cała uroczystość nie obędzie się bez całej infrastruktury, która pozwoli gościom dobrze się bawić. Ważne jednak, aby oba te obszary – plenerowa sceneria oraz zaplecze organizacyjne – dobrze do siebie pasowały. Takie idealne połączenie oferuje Hotel Bacówka Radawa & SPA****, obiekt garściami czerpiący inspirację z piękna natury, mieszczący się wokół urokliwych radawskich lasów i w pobliżu szumiącej rzeki.

ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa


Takie umiejscowienie obiektu zapewnia nie tylko spokój i wyciszenie z dala od miejskiego zgiełku, ale daje również ogromne pole do wspaniałej fotografii ślubnej. Pięknem zachwyca jednak nie tylko natura, ale również sam hotel – zbudowany w gustownym stylu, inspirowanym architekturą podhalańską. Bacówka została zresztą doceniona nagrodą specjalną w III edycji plebiscytu Branży Weselnej odbierając tym samym statuetkę „Najbardziej prestiżowe miejsce na przyjęcie weselne”. Smaczne jedzenie podczas uroczystości zapewni doceniana przez ekspertów i gości restauracja Ferula – wyróżniona w tegorocznej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska oraz zaliczana do prestiżowego grona Poland 100 Best Restaurants. Dzięki tym nagrodom można być pewnym, że przygotowane potrawy przypadną wszystkim do gustu.

ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa


Do dyspozycji gości Hotel oddaje ponadto cały szereg atrakcji, w tym wyjątkową Strefę Relaksu, która wyposażona jest w basen wewnętrzny i zewnętrzny, jacuzzi, suchą saunę, grotę solną czy zewnętrzną balię wypełnioną gorącą wodą. W ofercie znaleźć można również wyjątkowe zabiegi relaksacyjne, m.in. masaż miodowy czy stemplami ziołowymi, które pozwalają na relaks, regeneracje ciała oraz wyciszenie umysłu.

ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa


Hotel Bacówka Radawa & SPA**** to hotel stworzony przez dzieci dla dzieci. Chociaż wesela to uroczystości, które kojarzą się ze wspaniałą zabawą i świętowaniem przez dorosłych, to w Bacówce będzie to również doskonała impreza dla najmłodszych. Wszystko za sprawą wielu atrakcji, takich jak place zabaw, pracownia klocków, sala kinowa czy Kącik Małego Czytelnika. Dodatkowe animacje oraz opiekę zapewni nasz profesjonalny Kids Concierge, który z łatwością znajdzie wspólny język z każdym maluchem.

ślub wesele miejsce na ślub na wesele ślub plenerowy porady inspiracje lokal weselny Bacówka Radawa


Marząc o idealnej uroczystości ślubnej trzeba wziąć wiele elementów pod uwagę. Hotel Bacówka Radawa & SPA**** to świetnym rozwiązaniem dla ogromnej jej części – pod względem lokalizacyjnym, organizacyjnym oraz cateringowym. Ta kompleksowa oferta sprawia, że Bacówka to doskonałe miejsce na ślub plenerowy, który na długo zostanie w pamięci gości i będzie stanowić piękną scenerię dla najważniejszego dnia w życiu.

Więcej szczegółów na stronie www.bacowkaradawa.pl lub kontaktując się mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Tekst i zdjęcia: Bacówka Radawa & Spa,
www.bacowkaradawa.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj