Trendy weselne 2019 – dlaczego małe wesele jest lepsze od wielkiej imprezy?

Coraz więcej młodych par decyduje się na skromną ceremonię ślubną organizowaną wyłącznie dla rodziny i grona najbliższych przyjaciół. Takie rozwiązanie nie tylko dyktowane jest względami finansowymi, ale również chęcią przeżycia najważniejszej chwili w życiu w intymnej i rodzinnej atmosferze.

 ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele lokal weselny podkarpacie Radawa Bacówka Radawa ślub cywilny przyjęcie weselne trendy ślubne 2019 inspiracje ślubne porady ślubne abcslubu.pl

Cisza i spokój, niespieszny przebieg uroczystości, otoczenie najbliższych osób dających poczucie miłości i bezpieczeństwa – wybór przeżywania ceremonii ślubnej w kameralnej atmosferze staje się coraz powszechniejszy.
Aby w pełni cieszyć się wyjątkowym nastrojem tych ważnych chwil, warto zadbać o takie miejsce celebracji uroczystości, które zapewni eleganckie oraz ciepłe wnętrza.

Wszystkie te wymagania spełnia niezwykły Hotel Bacówka Radawa & SPA****, który jest zlokalizowany wśród rozległych lasów sosnowych i obok szumiącej rzeki. Takie umiejscowienie zapewnia nie tylko spokój i wyciszenie z dala od miejskiego zgiełku, ale jest również doskonałą scenerią dla fotografii ślubnej. Pięknem zachwyca jednak nie tylko natura, ale również sam hotel – zbudowany w gustownym stylu, inspirowanym architekturą podhalańską.
Bacówka została zresztą doceniona za wyjątkowe wnętrza nagrodą specjalną w III edycji plebiscytu Branży Weselnej odbierając tym samym statuetkę „Najbardziej prestiżowe miejsce na przyjęcie weselne” oraz zdobyła II nagrodę w konkursie Interior Design Awards na najpiękniejsze wnętrza hotelowe.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele lokal weselny podkarpacie Radawa Bacówka Radawa ślub cywilny przyjęcie weselne trendy ślubne 2019 inspiracje ślubne porady ślubne abcslubu.pl

Bardzo ważnym elementem każdego wesela jest także dobrze skomponowane i smaczne menu. W tym zakresie Młoda Para może być jednak spokojna, ponieważ dania serwowane w hotelowej restauracji to gwarancja najwyższej jakości. Ferula jest bowiem doceniana zarówno przez ekspertów, jak i gości – została wyróżniona m.in. w tegorocznej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska oraz zaliczana do prestiżowego grona Poland 100 Best Restaurants.

Chociaż wesela to uroczystości, które kojarzą się ze wspaniałą zabawą i świętowaniem przez dorosłych, to w Bacówce będzie to również doskonała impreza dla najmłodszych. Wszystko za sprawą wielu atrakcji, takich jak place zabaw, sala klocków, sala kinową czy kącik małego czytelnika. Dodatkowe animacje oraz opiekę zapewni nasz profesjonalny Kids Concierge, który z łatwością znajdzie wspólny język z każdym maluchem.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele lokal weselny podkarpacie Radawa Bacówka Radawa ślub cywilny przyjęcie weselne trendy ślubne 2019 inspiracje ślubne porady ślubne abcslubu.pl

W hotelu mieszczącym się w niewielkiej i malowniczej miejscowości Radawa na Podkarpaciu udała się trudna sztuka, polegająca na harmonijnym połączeniu nowoczesności z tradycją i naturą. Zaowocowało to stworzeniem obiektu o niezwykle nastrojowych i przytulnych wnętrzach, które jest idealnym miejscem na organizację kameralnego wesela. Niezwykła dbałość obsługi o zadowolenie wszystkich gości weselnych – również tych najmłodszych – sprawia, że Para Młoda może skupić się na spokojnym przeżywaniu wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. W Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** można być bowiem pewnym, że nic nie zakłóci przebiegu najważniejszej ceremonii w życiu każdego człowieka.

 

Tekst i zdjęcia: Hotel Bacówka Radawa & SPA****
www.bacowkaradawa.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Barbarianna poniedziałek, 18 listopad 2019 10:47 napisane przez Barbarianna

    My także mieliśmy bardzo kameralne przyjęcie weselne i było ok.
    Wybraliśmy salę weselną w CourtYard Gdynia. Wszystkim gościom tam się podobało.

Skomentuj