Wyjątkowy ślub na Mazurach! Jak go zorganizować?

Jeszcze dwadzieścia lat temu mazury nieodłącznie kojarzyły nam się z namiotem, przyczepą kempingową oraz zakładowymi ośrodkami wypoczynkowymi, które najczęściej zlokalizowane w lesie, oferowały w najlepszym przypadku nocleg w postaci schludnego, drewnianego domku. Współczesne mazury to ekskluzywne hotele oraz takie placówki, które zostały dostosowane do klientów mających mniejsze możliwości finansowe. Ich oferta jest dużo bogatsza niż cokolwiek to, co mogły nam zaoferować obiekty turystyczne z PRL.

ślub wesele Hotel St Bruno Mazury ślub na Mazurach ślubne inspiracje miejsce na ślub miejsce na wesele

To, co znajdziemy we współczesnych hotelach to przede wszystkim pływalnia. W zależności od jakości hotelu może ona być mniejsza lub większa i oferować dodatkowe atrakcje w postaci zjeżdżalni czy sauny. Pływalnie stały się podstawą funkcjonowania hoteli, kiedy ich właściciele zrozumieli, że muszą one zarabiać na siebie przez cały rok. Jednak chcąc zwabić turystę w okresie jesiennym czy zimowym, musiano mu zaproponować alternatywę wobec niemożliwości korzystania z kąpieli w zbiornikach naturalnych. Dodatkowo bardzo często hotele te oferują nam możliwość skorzystania z zabiegów SPA. Pozwalające się pozbyć stresu, odmładzające zabiegi, pozwalają na korzystanie z oferty hotelu, także przez tych gości, którzy cenią sobie ponad wszystko komfort i chcą na urlopie odpocząć od trosk życia codziennego i wszechobecnych obowiązków.

Bardzo często spotykamy się z pięknym wystrojem, tak jak w sali weselnej w Hotelu St. Bruno - www.hotelstbruno.pl/przyjecia/wesela. Mazury i hotele tam się znajdujące są bardzo chętnie wybierane jako miejsce do organizacji wesela. Potencjalnych chętnych na zorganizowanie wesela przyciąga nie tylko miejsce i atrakcyjna lokalizacja, ale też niższe ceny niż te, które oferowane są im w restauracjach wielkomiejskich. Dodatkowo organizacja wesela na mazurach w hotelu, pozwala na wygodne urządzenie imprezy, jeśli wielu gości wymaga noclegu. Nie musimy się wtedy martwić o ich transport czy przejazd. Wystarczy nam zarezerwować komplet z noclegiem dla gości.

Hotele oferują nam także możliwość spędzenia świąt, jednakowo tych związanych z Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą. Szczególnie atrakcyjną jest połączenie możliwości spędzenia świąt i spożycie kolacji wigilijnej wraz z zabawą sylwestrową. To pozwala nam na spędzenie komfortowo świąt, bez konieczności ich organizacji. Hotele są w stanie nie tylko udostępnić nam sale w której spędzimy wigilijny wieczór, ale też nie będziemy zmuszeni przygotowywać tradycyjnych posiłków, dbać o odpowiedni wystrój i atmosferę. W niektórych przypadkach możemy też spodziewać się wizyty Mikołaja oraz zorganizowania zabawy dla dzieci, tak aby nie były zmuszone do przesiadywania przy stole. Podobnie jest z zabawą sylwestrową, która zostanie przygotowana przez obsługę hotelową od początku do końca. Koszt takiego wypoczynku jest oczywiście dużo droższy od zwykłego zimowego pobytu, ale pozwala całkowicie wykorzystać czas wolny w czasie świątecznej przerwy i odpocząć od obowiązków domowych, których wielu z nas ma dość przez cały rok. Jeżeli dodamy do tego atrakcji w postaci kuligu czy ogniska, to możemy sobie wyobrazić, jak fantastyczny może być pobyt zimą na Mazurach.

 

Artykuł zewnętrzny 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Elwira wtorek, 05 marzec 2019 09:59 napisane przez Elwira

    Na Mazurach czy w Olsztynie warto pomyśleć jeszcze czym do śluby popłynąć!
    Na Wiatr http://www.na-wiatr.pl ma świetne motorówki którymi można popłynąć nie tylko do ślubu ale i zrobić na nich niezapomnianą sesję ślubną! Polecam ich w Olsztynie i na Mazurach.

Skomentuj