W poszukiwaniu miejsca idealnego na organizację wesela - Willa Poprad, Rytro

O sukcesie przyjęcia weselnego decyduje wiele czynników, wśród najważniejszych wymienia się dobry zespół weselny, smaczne menu na wysokim poziomie, a przede wszystkim, odpowiednie miejsce na organizację wesela.

Wśród malowniczych gór, tuż przy wstędze rwącego Popradu znajdziecie lokal, które spełnia wszystkie te warunki w stu procentach.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele sala weselna przyjęcie weselne sala balowa na wesele inspiracje porady miejsce na wesele małopolska nowy sącz Rytro Willa Poprad abcslubu

Budowa miejsca na wesele pośród tak charakterystycznej architektury jak ta występująca w Rytrze to nie lada wyzwanie. Należy uwzględnić koloryt regionu, jego historię, a na koniec pogodzić to wszystko z oczekiwaniami Par Młodych. Architektom tego miejsca wszystko udało się zrealizować z niezwykłą precyzją i smakiem – znajdziemy tu odwołania do stylu galicyjskiego, ale w niezwykle subtelnym wydaniu. Ciemne drewno w połączeniu z jasnymi, niezwykle dobrze naświetlonymi przestrzeniami sprawia, że Willa Poprad stała się miejscem ukochanym nie tylko przez sympatyków pieszych wędrówek, ale i przede wszystkim pośród Par Młodych.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele sala weselna przyjęcie weselne sala balowa na wesele inspiracje porady miejsce na wesele małopolska nowy sącz Rytro Willa Poprad abcslubuślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele sala weselna przyjęcie weselne sala balowa na wesele inspiracje porady miejsce na wesele małopolska nowy sącz Rytro Willa Poprad abcslubu

Willa zachwyca nie tylko niezwykle urokliwym położeniem tuż u stóp zbocza góry, na której znajdują się ruiny zamku, ale także przemyślaną w każdym detalu funkcjonalnością – oprócz przestrzennej sali balowej z antresolą i robiącymi wrażenie żyrandolami, mamy do dyspozycji również drewniany taras z widokiem na rzekę Poprad, który stanowi idealne miejsce do odpoczynku dla entuzjastów wędrówek pieszych, a w przypadku wesel – staje się wyśmienitym punktem na stworzenie przytulnej strefy chill-out, gdzie goście weselni zmęczeni zabawą będą mogli usiąść, odpocząć i swobodnie porozmawiać, ciesząc się jednocześnie urokami okolicznej przyrody.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele sala weselna przyjęcie weselne sala balowa na wesele inspiracje porady miejsce na wesele małopolska nowy sącz Rytro Willa Poprad abcslubuślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele sala weselna przyjęcie weselne sala balowa na wesele inspiracje porady miejsce na wesele małopolska nowy sącz Rytro Willa Poprad abcslubuślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele sala weselna przyjęcie weselne sala balowa na wesele inspiracje porady miejsce na wesele małopolska nowy sącz Rytro Willa Poprad abcslubu

Odwołania do kultury i sztuki regionu znajdziemy nie tylko w wystroju lokalu, ale i także w oferowanej przez niego kuchni – wybierając Willę Poprad na miejsce wesela, możemy liczyć na ciekawe propozycje menu rodem z kuchni polskiej z okresu międzywojnia, ale i także na nowatorskie rozwiązania światowych zdobyczy kuchennych takich jak technika sous-vide czy modna ostatnio filozofia slow-food. Wiele z produktów wykorzystywanych w kuchni pochodzi od regionalnych dostawców, podobnie jak owoce lasu w postaci grzybów, dziczyzny czy owoców.

ślub wesele miejsce na ślub miejsce na wesele sala weselna przyjęcie weselne sala balowa na wesele inspiracje porady miejsce na wesele małopolska nowy sącz Rytro Willa Poprad abcslubuZdjęcie - Black Tree Studio

Szukając miejsca na wesele zdolnego pomieścić nawet 300 gości, z przepięknym wystrojem wnętrz, urokliwym otoczeniem i smaczną, ciekawą kuchnią warto zawędrować aż do Rytra i sprawdzić, co Willa Poprad może zaoferować. Po więcej informacji na temat organizacji przyjęcia weselnego w Willi zapraszamy tu.

 

Tekst: Willa Poprad, Rytro, 
www.willapoprad.pl


Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj