Organizujemy wesele marzeń w Hotelu Lenart

Narzeczeństwo to wspaniały czas, jednak w pewnym momencie trzeba zacząć przygotowania do wesela. Na początku ogrom decyzji, które musimy podjąć, wydaje się niemożliwy do opanowania, jednak najważniejsza z nich dotyczy tego, w jakim miejscu chcemy powiedzieć sobie „tak” i bawić się do rana z rodziną i przyjaciółmi. Po wyborze idealnego miejsca na wesele będzie już tylko łatwiej – pocieszają eksperci z Hotelu Lenart, w którym zorganizujecie wesele swoich marzeń.

miejsce na ślub miejsce na wesele hotel lenart

Dokładnie oszacujmy liczbę gości i budżet

Nie musimy znać dokładnej liczby gości kilka miesięcy przed weselem, jednak warto zdawać sobie sprawę z tego, czy będzie to 80 czy 200 osób. Jest to informacja fundamentalna, bez której nie ruszymy dalej. Dotyczy bowiem nie tylko wielkości sali, ale chociażby ilości miejsc parkingowych. Hotel Lenart daje do naszej dyspozycji monitorowany parking na 200 samochodów. Równie ważną kwestią może okazać się potrzebna ilość miejsc noclegowych Tak więc kartka w dłoń i zapisujemy wszystkich naszych przyszłych Gości.


Rozważmy logistykę

Hotel Lenart znajduje się w pobliżu autostrady, a można się dostać do niego również przy pomocy kolejki podmiejskiej z Krakowa. To istotna informacja. Sala weselna powinna być: obszerna, z wydzielonym miejscem do tańczenia, najlepiej bez żadnych ograniczeń typu słupy, kolumny. Co również ważne, powinna dysponować dużym i eleganckim zapleczem sanitarnym.


Określmy potrzeby gastronomiczne

Wiele dzisiejszych par jest nowoczesnych i chce udostępnić swoim Gościom bardzo specyficzne menu. Ważne jest to, aby kuchnia była w stanie sprostać naszym oczekiwaniom i zapewnić nam wszystko, co jest dla nas interesujące. Rozważmy również to, czy nasi goście nie stosują żadnych restrykcyjnych diet lub nie mają uczulenia na poszczególne składniki. W Hotelu Lenart działa doskonała restauracja – Pod Kominem, której kucharze oferuję pyszne i niezapomniane dania, zarówno klasyczne, jak i autorskie.


Porozmawiajmy ze wszystkimi związanymi z naszym weselem

Teraz, kiedy wybraliśmy już to jedyne miejsce na wesele – Hotel Lenart, powinniśmy spotkać wszystkich, z którymi będziemy pracować. Porozmawiamy z menadżerem podczas pierwszej wizyty i w trakcie degustacji, ale pamiętajmy, aby również porozmawiać z potencjalnym Dj lub zespołem, florystką. Pamiętajmy o tym, że obsługę możemy w każdej chwili prosić o udzielenie odpowiedzi na wszystkie nasze pytania – mailowo, telefonicznie lub osobiście. Jesteśmy przekonani, że organizacja wesela w Hotelu Lenart będzie bardzo dobrym wyborem.

Tekst i zdjęcie: Hotel Lenart

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj