Pomysł na romantyczną kolację w kameralnej atmosferze - Hotel Logos, Kraków

Restauracja Hotelu Logos jest od lat cenionym miejscem kameralnych spotkań, znanym ze znakomitej kuchni. Zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną, lub romantyczny wieczór dla dwojga przy lampce wina.

hotel Logos Kraków hotel restauracja miejsce na ślub na wesele

Nowe menu restauracji zawiera wiele zarówno tradycyjnych jak i typowo europejskich dań, które powstają wyłącznie w oparciu o naturalne i najświeższe produkty. Aby uprzyjemnić Państwu posiłek, do każdego dania oferujemy szeroki wybór win z różnych zakątków świata.

hotel logos kraków miejsce na ślub na wesele restauracja

Tworzenie wykwintnych posiłków to poniekąd sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ją do perfekcji. Nasi kucharze dbają o to, aby serwowane posiłki były nie tylko smaczne, ale również elegancko podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla smakoszy proponujemy również wybór dań wegetariańskich czy ryb.

hotel logos kraków miejsce na wesele kolację we dwoje

W restauracji Hotelu Logos istnieje również możliwość organizacji wszelkiego rodzaju eventów okolicznościowych, jak kameralne wesela, chrzciny, komunie, bankiety firmowe. Przy organizacji każdego rodzaju wydarzenia, do dyspozycji Państwa jest kierownik restauracji, który osobiście przygotowuje oferty wedle wcześniejszych wytycznych oraz dopilnowuje, aby cała okoliczność przebiegła bardzo sprawnie. Zapewniamy, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani nawet w najmniejszym szczególe, bo właśnie na zadowoleniu klienta zależy nam najbardziej☺

hotel logos kraków miejsce na wesele kolację we dwoje

Tekst i zdjęcia: Hotel Logos
www.hotel-logos.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj