Kameralne przyjęcie weselne a może uroczysty obiad w Hotelu Logos Kraków

Planujecie kameralne przyjęcie weselne? A może chcecie zaimponować swoim gościom wyszukaną kuchnią?

miejsce na wesele, wesele centrum krakowa

To wspaniale! Hotel Logos, mieszczący się w ścisłym centrum Krakowa, pozostający w sąsiedztwie wielu krakowskich kościołów oraz starówki, daje możliwość zorganizowania właśnie takiej uroczystości.
Gustowne wnętrze restauracji Hotelu Logos jest idealnym połączeniem prostoty i elegancji, co doskonale wpływa na gości korzystających z oferty naszego lokalu. Restaurację charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta, oferty są przygotowywane według wytycznych Młodej Pary.

miejsce na wesele, wesele centrum krakowa

miejsce na wesele, wesele centrum krakowa

Kameralne, ale jednocześnie bardzo eleganckie wesele z pewnością pozostanie w pamięci Państwa Młodych, jak i ich gości na bardzo długo. Oprócz przyjęcia weselnego, Młoda Para wraz z gośćmi mogą liczyć na nocleg oraz pyszne śniadanie następnego dnia. Decydując się na przyjęcie weselne w hotelu, każda Młoda Para zostanie objęta indywidualną opieką i wsparciem managera restauracji, który zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz dołoży wszelkich starań, aby uroczystość przebiegała wedle życzenia Państwa Młodych.

miejsce na wesele, wesele centrum krakowa

miejsce na wesele, wesele centrum krakowa

Wielkie, huczne wesele to nie Wasza bajka? Restauracja Hotelu Logos to miejsce idealne na organizację uroczystego obiadu dla Młodej Pary i zaproszonych gości weselnych. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm naszego Szefa Kuchni są gwarancją przygotowania najlepszych jakościowo potraw, nawet tych najbardziej wyszukanych. Do dyspozycji gości pozostaje również drink bar, który obsługiwany przez profesjonalnych barmanów, może być dodatkową atrakcją przyjęcia, a pyszne, orzeźwiające drinki na pewno zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających gości.

miejsce na wesele, wesele centrum krakowa

Dogodna lokalizacja, pyszna kuchnia oraz kameralna atmosfera to przepis na idealne wesele w Krakowie. Zapraszamy!

Tekst i zdjęcia: Hotel Logos, Kraków
www.hotel-logos.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Kaja czwartek, 21 wrzesień 2017 09:11 napisane przez Kaja

    My wybraliśmy lokal na kaszubach.
    Bardzo nam się od samego początku spodobał Hotel Miłosz Kartuzy.
    Wesele było przepiękne!

Skomentuj