Pomysł na przytulne wesele w Hotelu Perła

Wybierając spośród wielu miejsc tę jedyną lokalizację na organizację przyjęcia weselnego, Młode Pary biorą pod uwagę głównie: wygląd lokalu, dogodny dojazd, jedzenie, bazę noclegową, doświadczenie, obsługę oraz ceny.

ślub wesele hotel perła kraków porady inpiracje ślub weseleZdjęcie - Katarzyna Bielec, Dom Fotografii i Malarstwa 

Wiele miejsc posiada jedną lub dwie z powyżej wymienionych cech, są także takie, które posiadają je wszystkie.

Umiejscowiony w niedalekiej odległości od centrum Krakowa, a jednak cichy i spokojny hotel może pochwalić się ponad 15 letnim doświadczeniem w organizacji przyjęć weselnych. Dojazd z centrum na miejsce zajmuje dosłownie kwadrans, przez co staje się on świetnym wyborem dla wielu Par Młodych bez względu na lokalizację kościoła, w którym odbywają się zaślubiny. Obsługa kelnerska również może poszczycić się najwyższym poziomem oraz wysoką kulturą osobistą, co jest bardzo istotne i zwiększa komfort gości weselnych.

ślub wesele hotel perła kraków porady inpiracje ślub wesele

Równie ważne, jak etykieta jest menu oferowane przez miejsce na wesele i tu hotel również wypada świetnie. Szef kuchni oferuje przepyszne, wykwintne potrawy rodem z kuchni polskiej i europejskiej, dopasowując wybrane pozycje z menu do oczekiwań Pary Młodej. Spotkanie oraz degustacja menu pozwala poznać wizje Pary Młodej, ulubione smaki oraz ich marzenia, dzięki czemu szef kuchni jest w stanie przygotować również niestandardowe menu, odpowiadające kulinarnym upodobaniom danej Pary.

ślub wesele hotel perła kraków porady inpiracje ślub weseleślub wesele hotel perła kraków porady inpiracje ślub wesele

Kolejnym, ważnym aspektem, jaki należy rozważyć przy wyborze lokalu weselnego jest wygląd i styl danego miejsca. Nowożeńcy, którzy zdecydują się na organizację przyjęcia weselnego w hotelu, mogą wybierać spośród dwóch sal mieszczących do 120 osób. Każda z nich urządzona jest lekko i ze smakiem, przez co jest bardzo wdzięcznym obiektem do dekoracji. Najbliższe otoczenie hotelu stanowi przyjemny i zadbany ogród, który dzięki drobnej ingerencji można śmiało zamienić w komfortową strefę odpoczynku dla gości weselnych, którzy chcą zaczerpnąć świeżego powietrza.
Spośród wielu atutów lokalu, koniecznie należy wymienić jego bazę noclegową – hotel oddaje do dyspozycji Pary Młodej i ich gości 38 w pełni wyposażonych pokoi, oferując Parze Młodej bardzo atrakcyjne rabaty a także apartament dla Nowożeńców gratis.

ślub wesele hotel perła kraków porady inpiracje ślub wesele

Połączenie dogodnej lokalizacji, przepysznego menu, sporej bazy noclegowej, sprawnej i kulturalnej obsługi, wysmakowanego wystroju sal oraz wieloletniego doświadczenia w branży ślubnej sprawia, że Hotel Perła jest wyborem idealnym na organizację przyjęcia weselnego w Krakowie. 

ślub wesele hotel perła kraków porady inpiracje ślub wesele

Tekst i zdjęcia: Hotel Perła, Kraków
www.hotelperla.com.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj