Pomysł na ślub i wesele w kolorze greenery w Hotelu Rubinstein

Krakowski Kazimierz to miejsce, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, to także dzielnica kontrastów – wśród wąskich, zabytkowych kamieniczek znajdziemy bardzo szczegółowe, kolorowe murale jako znak postępu czasu.

sesja ślubna na tarasie, hotel w sercu krakowa, miejsce na ślub i weseleZdjęcie - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

W samym sercu tej urokliwej dzielnicy znajduje się lokal, z którego tarasu zobaczymy niezaprzeczalnie najpiękniejszą panoramę miasta Krakowa. Hotelowy taras sprawdzi się idealnie nie tylko jako miejsce na romantyczną kolację we dwoje, ale i także jako unikatowe miejsce na organizację ślubu plenerowego. Ubrany w przepiękne, zielone dekoracje wraz z ozdobnym roślinnym łukiem podkreślającym malujące się w oddali Wawelskie Wzgórze to świetna propozycja dla tych Par Młodych, które marzą o intymnej ceremonii pośród najbliższych, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Miasta Królów.

zielone dekoracje na ślub 2017, zielone dekoracje ślubnesesja zdjęciowa na tarasie, miejsce na ślub i weselesesja ślubna na tarasie, zielone dekoracje na ślubDekoracje - Pracownia Florystyczna Anemony
Zdjęcia - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Położony przy ulicy Szerokiej Hotel Rubinstein czerpie zarówno z historii, jak i nowoczesności, łącząc w sobie klimat Kazimierza sprzed lat ze sztuką nowoczesną, która widoczna jest w prezentowanych w salach obrazach i grafikach, ale i nie tylko. Biorący swą nazwę od mieszkającej niegdyś w sąsiedniej kamienicy Heleny Rubinstein, pierwszej damy kosmetyki, hotel oddaje hołd historii i wykorzystuje regionalny koloryt dzielnicy.

Przepyszna kuchnia kusi swoich gości smacznym i różnorodnym menu, w którym znajdziemy nie tylko klasyczne potrawy, ale i powiew świeżości w postaci owoców morza i nowatorskich propozycji szefa kuchni. Lokal poszczycić się może również bardzo dobrze zaopatrzoną winoteką, a profesjonalny sommelier pomoże dobrać odpowiedni trunek do wybranych dań.

Hotel utrzymany jest w charakterze butikowym, wspaniale wpisując się w panoramę krakowskiego Kazimierza. Klimatyczne wnętrza zachowane w nieco surowym stylu dają ogromne możliwości dekoracyjne. Zielone girlandy w towarzystwie złota i liści paproci to tylko jedna z wielu możliwości aranżacji lokalu.

zielone dekoracje ślubne, aranżacja stołu na ślubdekoracje ślubne, zielone dekoracje na ślub i weselearanżacja stołu, dekoracje ślubne, zielone dekoracje na ślub, dekoracje greeneryDekoracje - Pracownia Florystyczna Anemony
Zdjęcia - Anna Cupczyńska, Kolor Selektywny

Prestiż, historia, XV- wieczne wnętrza, rewelacyjna kuchnia oraz zapierający dech w piersiach widok sprawiają, że Hotel Rubinstein stanowi idealne miejsce na organizację zarówno ślubu, jak i wesela w samym sercu klimatycznego Kazimierza.

Tekst: Hotel Rubinstein
www.rubinstein.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj