Jak wybrać idealne miejsce na wesele?

Każda Młoda Para pragnie, by ślub był dla Nich niezapomnianym wydarzeniem. Najważniejszym elementem przy organizacji wesela jest wybór odpowiedniego miejsca.

W dzisiejszych czasach odchodzi sie od wyprawiania wesela we własnym zakresie, warto więc zastanowić się nad wyborem idealnego miejsca. Jeżeli planujemy wesele, w którym będą uczestniczyli goście przyjezdni, warto skorzystać z ofert hotelowych restauracji. W Polsce mamy wiele pięknych hoteli, jednym z nich jest Hotel „Srebrny Dzwon" w Kadynach malowniczo położony nad Zalewem Wiślanym. Stylowe wnętrza, namiot bankietowy w przepięknym hotelowym ogrodzie, to idealne miejsce na wyjątkowe uroczystości. Hotel dysponuje 57 miejscami noclegowymi, gdzie można zakwaterować gości weselnych. Para Młoda otrzymuje Pokój Studio gratis.

 

Hotele zadbają kompleksowo o swoich klientów począwszy od pięknego wystroju sali, profesjonalnej obsługi, wykwintne menu po pomoc w doborze pojazdu ślubnego. Hotel Srebrny Dzwon w swojej ofercie posiada również dwie przepiękne bryczki weselne.
Co raz więcej miejsc w naszym kraju proponuje zorganizowanie wesela plenerowego w towarzystwie promieni słonecznych, pośród drzew i śpiewu ptaków. Jest to zdecydowanie oryginalne i niezapomniane wesele, jedynie nieprzewidywana aura może popsuć nasze plany choć obecnie dużą alternatywą jest szeroki wybór namiotów bankietowych, które mogą być planem awaryjnym. Hotel „Srebrny Dzwon" dysponuje pięknym, obszernym ogrodem, gdzie już od czterech lat istnieje możliwość wypowiedzenia słowa słowa przysięgi małżeńskiej w ogrodzie, w cieniu wiekowych dębów.
W wyborze miejsca proponujemy sugerować się miejscami, które mają własne ogrody, tarasy, gdzie w porze letniej popularną teraz formą poprawin jest grill. Ponadto wyjątkowe wnętrza i otoczenie pozwolą zorganizować niezapomnianą sesję zdjęciową.

więcej na : www.srebrnydzwon.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Daria Sosnowska piątek, 06 lipiec 2018 11:51 napisane przez Daria Sosnowska

    Miejsce powinno być w takim klimacie jaki lubią młodzi! Ja zawsze marzyłam o weselu w sali, która ma klimat taki pałacowy. Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy zorganizować wesele w Pałacu Brzezina i udało się !

Skomentuj