Miejsce na wesele w Krakowie z legendą w tle – Hotel Rubinstein

Przechadzając się wąskimi uliczkami krakowskiego Kazimierza, można trafić w miejsca niemalże magiczne – w tej dzielnicy na każdym kroku odczuwa się ducha historii Krakowa, słyszy unikatową, klezmerską muzykę i podziwia zabytkowe budynki.

ślub w krakowie wesele w krakowie krakowskie wesele i ślub sala na ślub sala na wesele w krakowie kazimierz kraków ślub wesele hotel rubinstein restauracja rubinstein inspiracje gdzie wesele w krakowie
W samym sercu Kazimierza, przy ulicy Szerokiej znajduje się miejsce wyjątkowe – wyjątkowe zarówno ze względu na swoją wieloletnią historię, jak i wyjątkowe dzięki niesamowitej kuchni i oryginalnemu wystrojowi.

Hotel Rubinstein, bo o nim mowa, swoją nazwę zawdzięcza pierwszej damie kosmetyki – Helenie Rubinstein, która wiele lat temu zamieszkiwała sąsiednią kamienicę. Ta drobna (mierzyła zaledwie 147cm wzrostu) kobieta stała się symbolem kobiecego sukcesu – mimo, że od jej śmierci minęło już pół wieku, wciąż uważa się, że była jedną z najbogatszych kobiet na świecie.

ślub w krakowie wesele w krakowie krakowskie wesele i ślub sala na ślub sala na wesele w krakowie kazimierz kraków ślub wesele hotel rubinstein restauracja rubinstein inspiracje gdzie wesele w krakowieślub w krakowie wesele w krakowie krakowskie wesele i ślub sala na ślub sala na wesele w krakowie kazimierz kraków ślub wesele hotel rubinstein restauracja rubinstein inspiracje gdzie wesele w krakowieZdjęcie - Radosław Kościelniak

Rubinstein to nie tylko baza noclegowa i centrum konferencyjne, ale także rewelacyjna restauracja, uznawana za jedną z najlepszych w Krakowie. Zarówno przygotowane przez szefa kuchni potrawy, jak i obsługa lokalu plasują Restaurację Rubinstein na najwyższym światowym poziomie.

Oprócz niesamowitej kuchni, na uwagę zasługują przepiękne, historyczne wnętrza hotelu wraz z przyjaznym i ciepłym wystrojem, które rokrocznie przyciągają tysiące pasjonatów architektury z całego świata. Butikowy charakter hotelu nie odcina się od historii dzielnicy, wręcz przeciwnie – w wystroju dominują elementy nawiązujące do minionych lat, a zapierający dech w piersiach widok z tarasu pozwala podziwiać gościom hotelu panoramę Krakowa wraz z Wawelskim Wzgórzem.

ślub w krakowie wesele w krakowie krakowskie wesele i ślub sala na ślub sala na wesele w krakowie kazimierz kraków ślub wesele hotel rubinstein restauracja rubinstein inspiracje gdzie wesele w krakowie

Wykwintna kuchnia, unikatowe wnętrza, taras z przepięknym widokiem oraz dogodne położenie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa sprawiają, że Hotel Rubinstein to idealne miejsce na organizację wesela dla tych Par, którym zależy na ciekawej lokalizacji, obsłudze na najwyższym poziomie a także rewelacyjnym menu – to wszystko znajdziecie pod adresem: ulica Szeroka 12.

ślub w krakowie wesele w krakowie krakowskie wesele i ślub sala na ślub sala na wesele w krakowie kazimierz kraków ślub wesele hotel rubinstein restauracja rubinstein inspiracje gdzie wesele w krakowieślub w krakowie wesele w krakowie krakowskie wesele i ślub sala na ślub sala na wesele w krakowie kazimierz kraków ślub wesele hotel rubinstein restauracja rubinstein inspiracje gdzie wesele w krakowieZdjęcia - Radosław Kościelniak

Tekst: Hotel Rubinstein
www.rubinstein.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj