Nowoczesne i eleganckie wesele w hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Klasyka i monochromatyczne barwy stwarzają świetne, niezwykle plastyczne tło dla dekoracji weselnych. Delikatność i oszczędność we wzornictwie sprzyja wyborom dowolnych, nawet najbardziej ekstrawaganckich motywów przewodnich wesela.

miejsce na wesele śląsk dąbrowa katowice holiday inn hotelZdjęcie - Anna Cupczyńska

Przestronne wnętrza hotelu oferują Młodym Parom piękną salę balową o powierzchni 300m2, a także dwie komfortowe restauracje, które uraczą gości przepysznymi, wykwintnymi daniami kuchni międzynarodowej wzbogaconej o regionalne dodatki. Mieszcząca się na ostatnim piętrze Restauracja Reden, dzięki przeszklonemu tarasowi, raczy swoich gości wspaniałą panoramą miasta, stanowiąc idealne tło dla zdjęć dla Młodej Pary.

miejsce na wesele śląsk dąbrowa katowice holiday inn hotelmiejsce na wesele śląsk dąbrowa katowice holiday inn Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Zlokalizowany na najwyższym poziomie lokalu apartament to ukłon w stronę Nowożeńców – niezwykle przytulny i komfortowy, zapewnia zarówno spokój, jak i intymną atmosferę, a niesamowity, przeszklony balkon z widokiem na panoramę miasta stanowi atrakcyjne miejsce do spożywania posiłków.

miejsce na wesele katowice holiday inn Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Nowoczesność, elegancja,komfort i przepyszne, bogate menu – to właśnie te cechy, które sprawiają, że hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza jest idealnym miejscem na zorganizowanie Twojego wesela.

miejsce na wesele dąbrowa górnicza holiday inn Zdjęcie - Anna Cupczyńska

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza
www.hidabrowa.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj