Hotel Perła – miejsce na wesele w Krakowie

Położony w mieście, a jednak w spokojnej, cichej okolicy. 15 letnie doświadczenie w branży ślubnej i ogrom zrealizowanych przyjęć weselnych świadczą o renomie i wysokim poziomie usług hotelu. Dla Par szukających miejsca pięknego, w dobrej lokalizacji i z pysznym, wykwintnym jedzeniem, będzie świetnym wyborem.

Zdjęcie - Katarzyna Bielec, Dom Fotografii i Malarstwa

Urokliwy, zazieleniony ogród zaspokoi oczekiwania tych Par Młodych, które pragną powiedzieć sakramentalne "tak" podczas ceremonii plenerowej – piękny hotelowy ogród daje masę możliwości, łącznie z organizacją komfortowej strefy chill-outowej.

Zdjęcie - Katarzyna Bielec, Dom Fotografii i Malarstwa

Hotel oferuje do dyspozycji Pary Młodej 2 klimatyzowane sale, które mogą pomieścić nawet 120 osób. Połączenie infrastruktury hotelowej wraz z częścią restauracyjną to idealne rozwiązanie dla Nowożeńców, których goście weselni pochodzą spoza miasta.


Wygodne, elegancko urządzone patio zlokalizowane przy sali restauracyjnej jest wymarzonym miejscem do odpoczynku dla gości weselnych, którzy potrzebują zaczerpnięcia świeżego powietrza.

Przystępne ceny na każdą kieszeń, bezpłatne miejsce parkingowe dla gości hotelu, przepyszne jedzenie, dobra lokalizacja i niesamowita atmosfera sprawiają, że Hotel Perła jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc na wesele wśród Par Młodych. Zajrzyjcie i przekonajcie się sami, naprawdę warto!

 Tekst: Hotel Perła, Kraków
www.hotelperla.com.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj