Pomysł na zielone, organiczne wesele w przepięknych terenach Folwarku Zalesie

Zielony jako motyw przewodni ślubu i wesela to idealne rozwiązanie dla tych Par Młodych, które decydują się na powiedzenie sobie sakramentalnego "TAK" wiosną lub wczesnym latem. Dekoracje i odpowiednia atmosfera przyjęcia weselnego urządzonego w takim stylu to jedne z ważniejszych czynników, jednak tym najbardziej istotnym jest lokal, który Para wybrała na Ten Wyjątkowy Dzień.

wesele w plenerze, miejsce na ślubZdjęcie - Black Tree Studio

Jest takie miejsce, ukryte w zieleni lasów, położone na szczycie wzgórza, z dala od miejskiego zgiełku, korków i hałasu, a jednocześnie w bliskiej odległości od stolicy małopolski. Folwark Zalesie, bo o nim mowa, zlokalizowany jest zaledwie 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce a od krakowskiego Rynku Głównego dzieli go niecałe 25 km.

miejsce na ślub, miejsce na wesele, folwark zalesieDekoracje, bukiet oraz wianek - Hubert Lamański, Flower Land 
Zdjęcie - Black Tree Studio

Otaczające Folwark tereny zielone o powierzchni niemalże 30 hektarów, tworzą idealną scenerię dla organizacji plenerowych przyjęć weselnych. Ponad 200 letnia tradycja miejsca została odzwierciedlona w jego architekturze – widoczna w każdym elemencie stylizowana na wiejską zabudowa wpływa na wrażenia odwiedzających sprawiając, że miejsce to naturalnie wpisuje się w krajobraz, tworząc z nim jedną spójną całość.

wesele w plenerze, miejsce na ślubAranżacja stołu oraz wianek na głowę - Hubert Lamański, Flower Land 
Zdjęcie - Black Tree Studio

Ogrom otaczającej lokal zieleni w towarzystwie niesamowitych widoków na Beskidy wraz z położonym u stóp wzniesienia Zalewem Dobczyckim buduje niesamowity klimat tego miejsca, które również nocą wygląda równie pięknie – odległość od innych zabudowań i brak miejskiej łuny sprawiają, że nocne niebo rozświetla się milionami gwiazd, co z kolei stanowi idealne tło pod pokaz sztucznych ogni.

Tekst: Folwark Zalesie
www.folwarkzalesie.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj