Pomysł na wesele jak z bajki we wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu chciałaby poczuć się jak księżniczka, a czy jest ku temu lepsza okazja niż dzień ślubu i wesela? Bogate wnętrza Pałacu Kultury i Nauki wraz z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy są idealnym miejscem na realizację tych dziecięcych marzeń.

miejsce na ślub i wesele, pałac kultury i naukiZdjęcie - Marcin Romański 

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie to miejsce o niebanalnym wystroju, gdzie każdy szczegół jest idealnie dopasowany, tworzy spójną całość i kreuje niepowtarzalną atmosferę splendoru oraz elegancji. Pary Młode pragnące spędzić ten wyjątkowy dzień we wnętrzach pałacu, mają do swojej dyspozycji 17 przepięknych sal, każda z nich jest urządzona w oryginalnym stylu. Jedną z najpiękniejszych, a jednocześnie najwyżej położonych sal weselnych w Warszawie jest Sala Balowa, mieszcząca się na 30 piętrze Pałacu Kultury i Nauki, oferująca nie tylko unikatowe wnętrza, ale i także Taras Widokowy, z którego można podziwiać panoramę stolicy.
Na unikatowy wystrój wnętrz pałacu składają się bogato zdobione balustrady, przepiękne, marmurowe schody, zdobione kolumny w stylu klasycystycznym, a także iskrzące się tysiącami barw kryształowe żyrandole. Wszystkie te elementy wystroju wpływają na wymarzony, niemal bajkowy klimat, dając każdej Młodej Parze możliwość napisania swojej własnej, ślubnej baśni.

miejsce na ślub i wesele, ślub w warszawiemiejsce na ślub i wesele, pałac kultury i naukimiejsce na ślub i wesele, ślub w warszawieZdjęcia - Marcin Romański

Tekst: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

www.pkin.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj