Stylowe wesele w Browarze Lubicz

Zabudowania browaru kuszą unikalnymi, poprzemysłowymi wnętrzami okraszonymi nowatorskimi rozwiązaniami architektonicznymi. Historia tego miejsca sięga wielu, wielu lat wstecz - już w latach 40 XIX wieku w tym miejscu powstał pierwszy browar, który działał niemal nieprzerwanie przez 170 lat.

Przebudowany w roku 2011, Browar Lubicz zyskał nowe oblicze, jednak wciąż zachował elementy historyczne – dawny budynek Słodowni został odrestaurowany, by cieszyć swoimi urokami na nowo i ponownie pełnić swoją pierwotną funkcję piwowarską.

browar lubicz, miejsce na ślub, wesele w browarze lubicz

Unikatowe wnętrza, w których unosi się przyjemny zapach słodu zostały odnowione i podzielone na sale tematyczne, w zależności od zachodzących w nich kolejnych procesów warzenia piwa: Ogród Warzeń, Parownia, Dojrzewalnia, Słodownia oraz Leżakownia pozwalają gościom śledzić kolejne procesy powstawania trunku, a oferowana przez Browar prelekcja poszerza wiedzę odwiedzających. 170 lat tradycji browarniczej pozwoliło na stworzenie unikalnej receptury wytwarzanego w browarze piwa, które doskonale komponuje się z bogatym menu lokalu.

Nietuzinkowe miejsce, nierozerwanie związane z historią miasta, z przepysznym i bogatym menu weselnym, zlokalizowane w samym sercu Krakowa. Jeśli szukacie miejsca na wesele, w którym historia spotyka się z nowoczesnością, w którym echa przeszłości odbijają się w lustrach nowatorskich rozwiązań, Browar Lubicz będzie najlepszym możliwym wyborem.

browar lubicz, miejsce na ślub, wesele w browarze lubiczbrowar lubicz, miejsce na ślub, wesele w browarze lubicz

Restauracya Browarna Browar Lubicz w Krakowie
www.browar-lubicz.com.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj