Wesele w mieście - urban wedding w Hotelu Kazimierz

Zawsze wyobrażałaś sobie swoje własne wesele w tętniącym życiem centrum miasta, a sesja plenerowa to dla Ciebie tło złożone z wąskich, wybrukowanych uliczek i nowoczesnych, miejskich murali? Dlaczego nie wykorzystać tych marzeń w codzienności? Hotel Kazimierz w Krakowie jest jednym z najlepszych miejsc na urzeczywistnienie tych marzeń!

urban wedding

Zacznijmy od wymienienia zalet wesela w mieście: dojazd nie stanowi żadnego problemu, niezależnie, czy zdecydujecie się na komunikację miejską, taksówkę, dorożkę, czy prywatnego przewoźnika - transport Waszych gości z kościoła do restauracji będzie bezproblemowy. Dodatkowo, miejski ślub to świetna okazja do zaprezentowania Waszym gościom weselnym walorów tego miasta – Kraków to miasto historii i rozrywki, miasto królów polskich i nowoczesnej kultury, dlatego warto zapoznać Waszych gości choćby z kilkoma atrakcjami miasta. Miasto żyje muzyką, szczególnie Stare Miasto i Kazimierz – warto zastanowić się nad wyborem jednego z rodzimych zespołów muzycznych, które w większości reprezentują ciekawą mieszankę rytmów lat 80. z jazzem, fusion czy disco, gdzie każdy z Waszych gości znajdzie coś dla siebie.

Sam Hotel Kazimierz położony jest w samym centrum krakowskiego Kazimierza – miejsca, gdzie historia przeplata się na każdym kroku z nowoczesnością i nutką dekadentyzmu. To właśnie Kazimierz jest głównym punktem eskapad zagranicznych turystów spragnionych obcowania z historią i kulturą jednocześnie. Wspomniane wcześniej wąskie, wybrukowane uliczki wraz z maleńkimi kawiarenkami z sączącą się z nich klezmerską muzyką stanowią cudowne tło zarówno dla sesji plenerowych, jak i reportażu weselnego, a przepiękne murale zdobiące ściany kazimierzowskich kamienic dodadzą sesji nieco nowoczesności i elementów spod znaku urban culture. Również w samym hotelu znajdziemy znaki sztuki – przepiękne witraże autorstwa prof. Łukasza Skąpskiego i Jacka Białoskórskiego zdobią wnętrza hotelu.

Drodzy Narzeczeni, jeśli planujecie wesele i zależy Wam na unikatowej, urbanistycznej scenerii, koniecznie zajrzyjcie do Hotelu Kazimierz – przepyszne dania kuchni polskiej i europejskiej w otoczeniu zabytkowych, historycznych wnętrz to świetna propozycja na wesele w sercu miasta! 

Tekst i zdjęcia: Hotel Kazimierz, Kraków
www.hk.com.pl
hotele_kazimierz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj