Wesele w folwarku - idealne miejsce dla wesel rustykalnych, boho, etno czy eko

Świeży zapach drzew i trawy. Cisza, zakłócana jedynie śmiechem gości, weselną muzyką i... cykaniem świerszczy. Czy można wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię?

Wesele blisko natury

Tym, co stanowi o wyjątkowości folwarku, jest bez wątpienia bliskość przyrody. Sięgające nieba drzewa zamiast wieżowców, spokój zamiast miejskiego hałasu, a do tego przejrzyste powietrze pachnące zielenią. Niepowtarzalna atmosfera takiego miejsca kusi, aby uciec sprzed drzwi gwarnej restauracji otoczonej murami na folwark usadowiony wśród łąk i lasów.

wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiemZdjęcia - Bartek Dziedzic

Kiełbaski i... pieczony dzik

Decydując się na urządzenie wesela na folwarku, można zadbać o nietypowe atrakcje, które nie byłyby możliwe do zorganizowania w innych warunkach. Można zaskoczyć gości zaproszeniem do pieczenia kiełbasek na ognisku, do skosztowania obracającego się na rożnie dzika czy do... wspólnej wycieczki wozami konnymi. Malownicze krajobrazy doskonale sprawdzą się również jako plener do sesji ślubnej.

wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiemZdjęcia - Bartek Dziedzic

Ekowesele

Charakter folwarku sprawia, że jest on idealną ofertą dla Par Młodych, które nie czują się swobodnie w otoczeniu marmurowych filarów, kryształowych żyrandoli i błyszczących się posadzek. W folwarcznej zabudowie dominuje drewno, nadające miejscu ciepłego i swojskiego klimatu. Taka atmosfera będzie doskonałym tłem dla tzw. ekowesela. Wszechobecne drewno, stoły nakryte obrusami z naturalnych tkanin, a na nich dekoracje z traw, owoców i polnych kwiatów – wszystko w myśl zasady, aby korzystać z darów przyrody, równocześnie jej nie niszcząc.

Biorąc więc pod uwagę cechy miejsca, folwark zachwyci Pary, które nie lubią zgiełku i przepychu. A jeśli Panna Młoda jest marzycielką, która w dniu ceremonii planuje założyć zwiewną, romantyczną suknię, a głowę ozdobić wiankiem – trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację.

wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiemZdjęcia - Anna Cupczyńska

Folwark z widokiem na Tatry

Ciekawą propozycją dla par młodych z Małopolski – choć oczywiście nie tylko – będzie Folwark Zalesie. Trzy sale umożliwiające organizację wesela z udziałem od 80 do nawet 500 gości, piękna okolica z widokiem na Tatry, Beskidy i Zalew Dobczycki, klimatyczna wiejska architektura i pyszna polska kuchnia – to tylko kilka z wygód i atrakcji, jakie oferuje Folwark Zalesie.

wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiem wesele w folwarku zalesie, ekowesele, wesele rustykalne, wesele z ogniskiemZdjęcia - Bartek Dziedzic

Tekst i miejsce na wesele w Małopolsce: Folwark Zalesie, Wieliczka
www.folwarkzalesie.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj