Wesele w Pałacu - poczuj się Księżniczką

Wesele w pałacu...
Kryształowe żyrandole rozświetlające salę, marmurowe kolumny i posadzki, mnóstwo przestrzeni i jeszcze więcej luksusu – tak wygląda przepis na wesele w bajkowym stylu. A jeśli jest bajka, musi być też księżniczka i jej pałac.

Wesele w Pałacu, PkiNWesele w Pałacu, PKiN
Zdjęcie - Marcin Romański

Wytwornie i elegancko

Pałac znajduje się wśród najchętniej wybieranych scenerii dla przyjęcia weselnego. Nic dziwnego: ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zasługują więc na specjalną oprawę. A taką właśnie oprawę zapewniają pałacowe wnętrza. Bogato zdobiona, przestronna sala balowa to synonim klasy i elegancji. Stylowe wnętrza są doskonałym tłem dla równie stylowej pary młodej.

Panna Młoda Księżniczka

Dla Par Młodych, które nie lubią gwaru, preferują bardziej kameralną atmosferę, a od marmurów wolą drewno, taka atmosfera może okazać się zbyt przytłaczająca. Pałacowy przepych zachwyci natomiast Pary, które cenią sobie luksus, lubią się wyróżniać i być w centrum uwagi.

Decydując się na organizację wesela w pałacu, warto zadbać, aby wszystkie elementy przyjęcia ze sobą współgrały. Dotyczy to również... kreacji Panny Młodej. Suknia ślubna w stylu księżniczki, diadem zdobiący głowę i przyciągająca wzrok biżuteria idealnie skomponują się z klimatem miejsca.

Wesele w Pałacu, PKiNWesele w PałacuWesele w Pałacu, PKiN
Zdjęcie - Marcin Romański

Wesele z Warszawą u stóp

Pałac to nie tylko okazała rezydencja otoczona starannie zaprojektowanym ogrodem. To może być również najwyższy i najbardziej charakterystyczny budynek w kraju. Wizytówka Warszawy i miejsce z ciekawą (i dość kontrowersyjną) historią. Pary, które szukają oryginalnej lokalizacji na wesele, z pewnością zainteresuje Pałac Kultury i Nauki.

Wesele w Pałacu, PKINWesele w PałacuSala marmurowa - Wesele w Pałacu, PKiN
Wesele w Pałacu, PKiNSala Witkacego, Wesele w Pałacu, PKiNWesele w Pałacu, PKiNSala Kisielewskiego, Wesele w Pałacu, PKiN

Do dyspozycji gości jest kilkanaście sal, różniących się między sobą powierzchnią i wystrojem. Od sal pełnych splendoru, mogących pomieścić nawet kilkaset weselników, po nieco mniejsze, skromniejsze, ale równie eleganckie. A jedną z atrakcji przyjęcia może być podziwianie panoramy stolicy.

Więcej zdjęć w galerii: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Tekst: Pałac Kultury i Nauki, miejsce na wesele Warszawa
www.pkin.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj