Miejsce na wesele - Kraków : Restauracja Cafe Oranżeria - Hotel**** Kossak

Najpiękniejszy widok w całym Krakowie na: Wawel, Bulwary Wiślane, Stare Miasto...

Przy Placu Kossaka w czterogwiazdkowym Hotelu Kossak na VII piętrze znajduje się widokowa i w większości przeszklona Restauracja Cafe Oranżeria wraz z tarasem widokowym na Wawel, Bulwary Wiślane i Stare Miasto.

wesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeriawesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeriaWidok z tarasu Restauracji Oranżeria w Krakowiewesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeria

Piękne w Hotelu Kossak są nie tylko widoki, ale jest to też miejsce, gdzie architektura i klimat wnętrz oddziałują na Gości równie silnie jak magia Miasta. Wnętrza Restauracji Cafe Oranżeria, utrzymane są w klimacie nowoczesnym, wszędzie widoczna jest przemyślana gra koloru, faktury, mebli, oświetlenia i dekoracji.

wesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeriawesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeriawesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeriawesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeriaWnętrza Restauracji Oranżeria znajdującej się na VII piętrze Hotelu Kossak w Krakowie

Oferujemy kilka wariantów menu od 230 zł od osoby. Wszystkie z nich możemy dowolnie zmodyfikować. W Restauracji Cafe Oranżeria organizujemy przyjęcia weselne do 80 osób. Istnieje możliwość połączenia sal widokowo-konferencyjnych na VI piętrze z Restauracją Cafe Oranżeria na VII piętrze, wówczas zorganizujemy dla Państwa przyjęcie do 134 osób.

wesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeriaZdjęcie - Namysław Tomaka

Przyjęcia organizowane poza sobotą w sezonie weselnym (od 01.10 do 31.03) zostały objęte rabatem w wysokości 30 zł od osoby za menu. Decydując się na przyjęcie weselne poza sezonem weselnym (we wszystkie dni tygodnia) również obowiązuje rabat w wysokości 30 zł od osoby.

Oferta obejmuje:
•    Wynajem Restauracji Cafe Oranżeria oraz tarasu widokowego przy minimum 60 dorosłych osobach i wyborze pakietu alkoholowego (min. 60 zł od osoby)
•    Powitanie lampką wina musującego i chlebem weselnym
•    Wyrafinowane 4 daniowe menu
•    Zimny bufet
•    Słodki bufet
•    Dwa dodatkowe dania ciepłe serwowane w trakcie przyjęcia
•    Napoje bez ograniczeń: herbata, kawa, woda mineralna
•    Dekoracja stołów (świeże kwiaty i świece)
•    Jednorazową degustację menu weselnego oraz smaków tortów dla Pary Młodej
•    Niespodziankę od Szefa Kuchni dla każdego z Gości

wesele w krakowie, miejsce na wesele, hotel kossak, restauracja oranżeria


Dla Pary Młodej w prezencie:
•    Apartament w Hotelu**** Kossak ze śniadaniem serwowanym do pokoju
•    Kolację dla Nowożeńców w Restauracji Cafe Oranżeria do wykorzystania w dogodnym terminie (voucher ważny 1 rok od daty przyjęcia weselnego)
•    Zniżka 15% na organizację chrzcin

Warto nam zaufać i pozwolić zorganizować przyjęcie weselne w Restauracji Cafe Oranżeria.

Hotel Kossak - z wielu powodów...

Miejsce na wesele: Restauracja Oranżeria w Hotelu**** Kossak w Krakowie
www.cafeoranzeria.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj