Wesele w plenerze – już nie tylko w amerykańskich filmach

Organizacja przyjęcia weselnego w plenerze staje się opcją coraz częściej wybieraną przez Młode Pary.

Jest to sposób by nadać wydarzeniu unikalności, która sprawi, że pozostanie na dłużej w pamięci, nie tylko nowożeńcom, ale także każdemu z zaproszonych Gości Weselnych. A o to przecież chodzi, by ten najpiękniejszy dzień przeżyć w sposób możliwie jak najbardziej wyjątkowy.

Dzięki profesjonalistom w tej materii, wesela plenerowe w Polsce są na wyciągnięcie ręki.

Najlepiej wybierać te miejsca gdzie plener znajduje się tuż przy lokalu. To w perspektywie kapryśnej pogody zapewnia komfort i wygodę w dopasowaniu się do zmiennych warunków.

Jest jedno takie szczególne miejsce na mapie Krakowa gdzie realizacja scenariusza wymarzonego wesela na otwartym powietrzu będzie przyjemnością samą w sobie. Jest to Restauracja Magnifica w Hotelu Farmona Business & SPA, który mieści się na terenie malowniczego 100 letniego parku. Ta urokliwa, zapewniająca pełnie intymności lokalizacja z dala od miejskiego gwaru,która zadowoli najbardziej wymagających. Dodatkowy atut stanowi fakt, że obiekt mieści się blisko centrum miasta co ułatwia wszelką logistykę związaną chociażby z transportem Gości po zakończeniu przyjęcia.

Fotograf: patart.pl

Fotograf: Iza Sekuła, jakMotyle.pl
Zdjęcia pochodzą z sesji abslubu: Panna Młoda w Krainie Czarów

Park oraz łąka piknikowa otaczające Hotel i Restaurację mają łączną powierzchnie 80 arów. Część parkowa poprzecinana jest urokliwymi alejkami, a w centrum woda bije z wybudowanej na kształt kwiatu eleganckiej, kamiennej fontanny. W jej pobliżu usytuowana jest altana mieszcząca 100 Gości.
W przypadku zapotrzebowania na większą ilość miejsc możliwe jest zaaranżowanie namiotu weselnego, który pomieści do 150 osób.

Planując wesele w plenerze warto współpracować z profesjonalistami, dla których zadowolenie klienta oraz wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom jest na pierwszym miejscu. W Restauracji Magnifica robi się to z pasją. Do każdego aspektu uroczystości od menu ustalanego przez Państwa Młodych bezpośrednio z Szefem Kuchni po kolor świec i dekoracji podchodzi się tu indywidualnie. Dziesiątki zadowolonych Młodych Par oraz setek ich Gości są najlepszą wizytówką tego miejsca.

Autor tekstu: Restauracja Magnifica
www.wesele.magnifica.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj