Miejsce na wesele - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Zapraszamy Państwa do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, miejsca, w którym każda uroczystość odbywa się w niepowtarzalnej atmosferze splendoru i elegancji.

 
 

Zdjęcie - Paweł Jagiełło

Oferujemy Państwu niebanalne, inne niż wszystkie miejsce na spędzenie tego jedynego dnia w życiu. Każda kobieta chciałaby raz w życiu poczuć się jak prawdziwa księżniczka w świetle kryształowych żyrandoli - realizujemy te marzenia. Wielu nowożeńców urządza tu swoje przyjęcia weselne, a my mamy nadzieję, że to szczególne miejsce przynosi szczęście.
Zapraszamy do organizacji przyjęć w naszych wnętrzach. Do dyspozycji oddajemy siedemnaście pięknych sal. Mogą Państwo również zaprosić swoich gości do najwyżej położonej sali balowej w Warszawie, w Sali Gotyckiej na XXX piętrze PKiN, z Tarasem Widokowym i panoramą Warszawy u stóp.

Zdjęcie - Paweł Jagiełło

Ogromny potencjał aranżacyjny, piękne, stylowe sale, bogaty wystrój wnętrz, marmurowe klatki schodowe, ozdobne balkony i rzędy klasycystycznych kolumn tworzą atmosferę, której daremnie szukać w innych tego typu miejscach w Warszawie. Naszą dumą są kryształowe żyrandole, szklane kinkiety z polskich hut, ozdobne rozety, oraz ogromna ilość oryginalnych punktów świetlnych, dodających tajemniczości salom Pałacu. Naszych sal nie potrzeba dodatkowo dekorować, z pewnością wszystkich już znużyły zabawy w pomieszczeniach, których jedynym uroczystym akcentem są dmuchane baloniki.

Więcej zdjęć w galerii: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Tekst: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
www.pkin.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj