Wesele z klasą i ze smakiem

Wesela, konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne to zdarzenia nieodłącznie związane z budowaniem relacji, poznawaniem drugiego człowieka.

Jednak wybór miejsca, które trwale i pozytywnie zapisze się w pamięci uczestników nie jest wcale taki łatwy. W organizacji tego rodzaju imprez specjalizuje się Dworek na Błotach. Urządzony w rustykalnym stylu obiekt mieści się w Załakowie nieopodal Sierakowic. Nietrudno tutaj trafić drogą 214 od strony Lęborka lub od strony Kartuz – drogą 211 i potem 214.

 

Pod kaszubskim niebem

Mamy bardzo szeroką ofertę dla firm i przedsiębiorstw – mówi Zbigniew Stencel, właściciel Dworku na Błotach - Organizujemy wesela, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe i wiele innych. Naszym atutem na pewno jest położenie – na przepięknych Kaszubach, z dala od miejskiego zgiełku. Cudowne miejsce dla Pary Młodej, która chce przeżyć ten swój wyjątkowy dzień z najbliższymi w sprzyjających okolicznościach. Podobnie jest z biznesmenami, którzy potrzebują gdzieś zorganizować kameralne, dyskretne spotkanie – i my to umożliwiamy. Poza tym cisza i spokój, z dala od cywilizacji. U nas naprawdę można uciec od Trójmiasta, aby odpocząć i spotkać się z najbliższymi czy kontrahentami. A przy tym mając gwarancję, że nikt i nic nie przeszkodzi w planach.

Szkolenia, wesela i noclegi

W dworku jest dużo miejsca. Można zorganizować imprezę nawet na 250 osób. Oprócz tego do dyspozycji przewidziano 120 miejsc noclegowych, w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych (przeważają pokoje dwuosobowe). Obiekt dysponuje salami konferencyjnymi, wyposażonymi w rzutniki multimedialne, tablice oraz nagłośnienie bezprzewodowe.

Takich sal jest kilka, jeżeli więc dwie czy nawet trzy grupy w jednym czasie zdecydowałyby się na konferencję lub szkolenie, to bez żadnego problemu mają zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Istnieje możliwość korzystania z faksu czy kserokopiarki, a także z cateringu, bowiem Dworek na Błotach zapewnia również obsługę gastronomiczną: lunche, obiady oraz zestawy bankietowe.

Kuchnie świata

- Na pewno naszą mocną stroną jest serwowane przez nas jedzenie – dodaje Zbigniew Stencel - Nasi goście bardzo chwalą: co, ile i jak przygotowane otrzymali na półmiskach i talerzach. Oczywiście oferujemy kuchnię regionalną, kaszubską. Choćby stół z wiejskimi wędlinami i swojskim chlebem, stół z rybami i owocami morza z całego świata albo pieczony dzik, szynka, indyk, sarna czy nawet struś. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować niemal wszystko – jeżeli kolacja, przyjęcie ma być np. w stylu meksykańskim czy włoskim, nie stanowi to dla nas problemu. Obecnie nasi kucharze szkolą się w kuchni nowoczesnej, niedługo więc i ta oferta będzie u nas dostępna.

Nowa oferta

Dworek istnieje od 2000 roku, a więc już prawie 12 lat. Przez ten czas odbyło się tu wiele imprez dla małych, średnich i dużych wesel, firm, urzędów marszałkowskich, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Stali klienci cenią wystrój dworku, klimat, położenie i bardzo dobre jedzenie.

- Przez ten czas stale zwiększamy swoją ofertę – tłumaczy właściciel - W najbliższym czasie oddajemy do użytku basen, a oprócz tego jesteśmy w trakcie budowy SPA. I będzie to obiekt z prawdziwego zdarzenia, trzypiętrowy. Każde piętro będzie pełnić inną funkcję. A w ciągu kolejnych dwóch lat planujemy zbudować większy basen. Niedługo do użytku zostanie oddana również sala murowana z piecem, grillem pośrodku, gdzie można będzie organizować spotkania np. w zimie.

 

Dodatkowe atrakcje

Ponadto do dyspozycji gości są dwa 10–cio osobowe domki, z własnymi miejscami parkingowymi, altanką oraz huśtawką. Są wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę i kominek, zatem dają możliwość komfortowego odpoczynku. Poza wydarzeniami biznesowymi Dworek na Błotach organizuje także wesela. Do tego celu służą 4 sale: na 30, 70, 130 oraz 250 osób. A ponieważ obsługa zapewnia indywidualne podejście do klienta, zatem w ofercie jest wiele dodatkowych atrakcji, jak choćby przejażdżka kilkusetletnią karocą, pokazy sztucznych ogni i iluminacji laserowych, czy występy kaszubskiej kapeli.

 

Zapraszamy!

Tekst i fot.: Dworek na Błotach

www.dworeknablotach.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj