Restauracja Magnifica w Farmona Hotel Business & SPA

Magnifica znaczy wspaniała! Trudno o lepszą scenerię na organizację wymarzonego wesela.

Restauracja Magnifica mieszcząca się w Farmona Hotel Business & SPA położona jest na terenie pięknego parku, którego ogrody są do dyspozycji Gości. Eleganckie wnętrza Restauracji z widokiem na parko, nowoczesnym dwustronnym kominkiem oraz wodą niespiesznie spływającą po kamiennych kolumnach stanowią wymarzoną oprawę dla przyjęcia weselnego.
Przestrzeń parkowa pełna stuletnich drzew i alejek otaczająca Restauracje daje poczucie intymności. Stanowi także doskonały plener na sesję zdjęciową bez konieczności opuszczania Gości oraz wspaniałe miejsce na relaks w trakcie trwania hucznej zabawy Gości weselnych.


Wesele to czas Pary Młodej, ale również wszystkich zaproszonych. Należy zadbać nie tylko o dobrą atmosferę i wrażenia estetyczne, ale również obfite  i zróżnicowane zastawienie stołów, przy których zasiądzie się do wspólnego świętowania. Kuchnia Restauracji Magnifica oraz jej różnorodność są niezwykle cenione przez wszystkich Gości. Indywidualne podejście do każdego z nich to zasada nadrzędna.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i pragnąc  spełnić wszystkie oczekiwania Państwa Młodych Restauracja Magnifica zapewnia możliwość samodzielnego skomponowania wszystkich elementów menu oraz świadczeń dodatkowych.


Z uwagi na kameralność obiektu w Restauracji organizowane są wesela na maksymalnie 100 osób. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość ulokowania Gości weselnych w pokojach eleganckiego Hotelu Farmona na preferencyjnych warunkach.
Para Młoda w prezencie otrzymuje także pakiet pobytowy w Wellness & SPA Farmona, apartament dla nowożeńców, a także voucher na romantyczną kolację.

W Magnifice wesela organizuje się z pasją, doświadczeniem i dbałością o każdy szczegół.
Ten wyjątkowy dzień będzie piękny dla Pary Młodej i zaproszonych Gości.

Autor tekstu: Restauracja Magnifica
www.magnifica.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj