Piękne włosy na zamówienie - S.O.S. przed ślubem

Piękne, długie, lśniące włosy to niezaprzeczalnie atrybut kobiecości, nic dziwnego że wydajemy masę pieniędzy na kosmetyki do włosów i wizyty u fryzjera. Każda z nas marzy o zdrowych włosach i pięknej fryzurze zwłaszcza w dniu ślubu. Niestety natura bywa niesprawiedliwa i nie każdą z nas obdarza bujną czupryną. Jest wiele odżywek, witamin i sposobów na wyhodowanie i zapuszczenie włosów ale większość z nich jest bardzo czasochłonna, wymaga nawet roku lub dwóch, by zauważyć porządne efekty.

fryzura slubna, zageszczanie wlosow na slub

Przed ślubem zazwyczaj brakuje czasu na wszystko, zresztą co bardziej niecierpliwe panny młode lubią mieć wszystko od razu, zwłaszcza jeżeli chodzi o wygląd. Zwłaszcza gdy po zaręczynach pada szybkie pytanie "to kiedy ślub?" i decydujecie się na pierwszą wolną datę. Wtedy nie ma czasu na picie codziennie skrzypu i łykanie witamin, potrzebna jest szybka akcja ratunkowa dla włosów. Pomoc znajdziecie w salonie Hair Eden, który specjalizuje się w przedłużaniu włosów ale proponuje też szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych.

Zabiegi Pielęgnacyjne

Nigdy nie narzekałaś na wypadanie włosów i generalnie jesteś zadowolona z ich ilości, ale masz pewne zastrzeżenia co do ich kondycji? Przedłużanie/zagęszczanie włosów może okazać się w tym przypadku zbędne i lepiej będzie postawić na serię odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. W tej sytuacji zadzwoń i umów się na wizytę, zespół z salonu Hair Eden swoim profesjonalnym okiem, dokładnie przyjrzy się twoim włosom  i wspólnie zdecydujecie czego im trzeba by w dniu twojego ślubu prezentowały się olśniewająco.

Przedłużanie włosów

Marzysz o olbrzymim koku? A może o gęstych, hollywoodzkich falach? Twoje włosy są dość rzadkie i ciężko je zapuścić? Pomyśl o ich przedłużeniu i tym samym zagęszczeniu. Dzięki nowoczesnej technologii, którą operuje salon Hair Eden w kilka godzin twoje włosy zmienią się nie do poznania. Oprócz przeróżnych technik przedłużania możesz też przebierać w rodzajach włosów najlepszej jakości. Od dziewiczych i słowiańskich przez europejskie, dobrane idealnie do odcienia twoich własnych.

fryzura slubna, zageszczanie wlosow na slub

Zostało niewiele czasu? Nie martw się! Twoje włosy mogą w bardzo krótkim czasie przeżyć prawdziwy renesans.
Więcej informacji znajdziecie na stronie salonu.

www.przedluzanie-wlosow.org

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj