Ślubna fryzura – jak wybrać dobrego fryzjera?

Chcesz pięknie wyglądać i czuć się komfortowo? Ślubna fryzura musi prezentować się perfekcyjnie aż do rana. Ważne, aby swoim stylem była dopasowana do Twojego typu urody oraz klimatu ślubnej stylizacji. W doborze koloru i uczesania z pewnością pomoże Ci profesjonalny fryzjer – tylko jak go znaleźć? 

fryzjer na slub, fryzura na slub,  

Zaufaj swojej fryzjerce

Czasami najlepsze są najprostsze rozwiązania. Jeśli od lat korzystasz z usług jednego zakładu fryzjerskiego i jesteś zadowolona z efektów pracy zatrudnionych w nim specjalistów, pozwól, aby przygotowali także Twoją ślubną fryzurę. Stylista, z którym masz kontakt od dawna, dobrze zna potrzeby Twoich włosów, potrafi ocenić ich stan i wie, jak efektownie je ułożyć. Pamiętaj przy tym, że stylizacja ślubnej fryzury nie powinna być okazją do eksperymentów. Jeśli masz ochotę na szalone zmiany, lepiej przetestuj je na kilka miesięcy przed ślubem, tak abyś ewentualnie mogła jeszcze bez problemu zmienić kolor oraz ułożenie włosów.

Jeśli nie masz ulubionego specjalisty… poszukaj w sieci

Nie masz ulubionego fryzjera? Znajdź specjalistę, który ułoży Twoja ślubną fryzurę. Najpierw możesz zacząć od rozmowy z koleżankami – choć nikt nie gwarantuje, że ekspert z polecenia przypadnie Ci do gustu, to z pewnością warto sprawdzić jego umiejętności. Dobrym pomysłem może być również zajrzenie do sieci i przejrzenie opinii na temat zakładów znajdujących się w Twoim mieście. Miejscem w Internecie, które gromadzi rzetelne komentarze jest moment.pl. To portal, na którym łatwo znajdziesz fryzjerów w swojej okolicy, szybko sprawdzisz ceny oraz zakres i jakość świadczonych zabiegów.

fryzjer na slub, fryzura na slub,

Wybierz się na uczesanie próbne

Kiedy wybierzesz salon fryzjerski, nie zapomnij sprawdzić umiejętności zatrudnionych w nim stylistów. Najlepiej wybierz się na uczesanie próbne. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko zweryfikujesz jakość usług świadczonych w konkretnym miejscu, ale także sprawdzisz czy proponowana fryzura odpowiada Twoim oczekiwaniom. Jeśli to możliwe, w dniu wykonania próbnej fryzury zdecyduj się także na przedślubny makijaż oraz zmierz suknię i buty – dzięki temu będziesz mogła sprawdzić czy stylizacja jest spójna. Nie bój się próbować. Czasami do tego, aby osiągnąć wymarzony efekt potrzeba kilku próbnych stylizacji.

Nie bój się prosić o poradę

Fryzjer to nie tylko artysta zajmujący się kreowaniem fryzury, to także profesjonalny doradca. Dlatego nie bój się pytać o to, co jest w modzie. W profesjonalnych salonach kosmetycznych styliści mają czas na to, aby zaprezentować klientkom katalogi, a także zapoznać je z najnowszymi trendami i ciekawymi rozwiązaniami. Co ważne, doświadczony fryzjer, zaproponuje Ci uczesanie, które będzie nie tylko modne, ale i dopasowane do kształtu Twojej twarzy oraz osobowości. Jeśli do ślubu pozostało jeszcze naprawdę dużo czasu, a Ty wybierasz się na uczesanie próbne, nie bój się zaszaleć. Efekt stylizacji zaproponowanej przez utalentowanego fryzjera może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć.

Tekst i zdjęcia: Moment.pl
www.moment.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

2 komentarzy

  • Link do komentarza Karolina670 środa, 08 sierpień 2018 11:07 napisane przez Karolina670

    Muszę się rozejrzeć za nową fryzjerką, zerknę w ten moment.pl

  • Link do komentarza Agu wtorek, 31 lipiec 2018 08:50 napisane przez Agu

    Ja byłam nawet 2 razy na próbnej. :D Za pierwszym byłam załamana z efektów. Dobrze, że finalnie było idealnie :)

Skomentuj