Fryzury ślubne - trendy 2017

Każda Narzeczona zaraz po wyborze sukni ślubnej zastanawia się nad wyborem idealnej fryzury na ten jedyny w życiu dzień. Koniecznie przeczytajcie, co będzie modne w sezonie ślubnym 2017.

fryzura ślubna stylizacja na ślub i wesele loki fale kwiaty klasyka ślubna inspiracje Fryzura ślubna- Claudius Hair Treser Academy

Coroczne trendy są niezwykle istotne przy wyborze fryzury ślubnej, jednak są zasady, które obowiązują niezmiennie od kilku lat. Naczelną zasadą przed wyborem fryzury ślubnej jest dopasowanie jej do sukni. I tak: jeśli suknia ślubna jest mocno zdobiona, upięcie powinno być stonowane. Przy kreacji delikatnej i klasycznej, Panna Młoda może sobie pozwolić na bardziej ekstrawagancką fryzurę.

fryzura ślubna stylizacja na ślub i wesele loki fale kwiaty klasyka ślubna inspiracje kok gładki kok gładkie włosy na ślub chignonFryzura ślubna - Claudius Hair Treser Academy

Najpopularniejszą fryzurą ślubną pozostają koki, które charakteryzują się trwałością, nie przeszkadzają w czasie zabawy i nie dają poczucia ciężkości. Nie tylko gładko upięte, ale również niesforne i romantyczne.
Do Panien Młodych o delikatnym typie urody idealnie będą pasować luźne warkocze i sploty, które dodadzą fryzurze lekkości i dziewczęcej radości. Do warkocza możemy dodać delikatne, żywe kwiaty, które będą wspaniale wyglądać w połączeniu z letnią stylizacją. Jeśli atutem Panny Młodej są piękne, długie włosy, idealnie sprawdzi się kłos dobierany z boku. Miłośniczkom stylu retro spodobają się proste fryzury zdobione koronkowymi opaskami lub dodatkami z piór.

fryzura ślubna stylizacja na ślub i wesele loki fale kwiaty klasyka ślubna inspiracje warkocze upięcie ślubne Fryzura ślubna - Claudius Hair Treser Academy

Oprócz decyzji dotyczącej upięć, ważnym elementem są również dodatki. Jeżeli Panna Młoda decyduje się na welon, kierując się zasadą im mniej tym lepiej, powinna ograniczyć ozdoby do włosów. Modną i naturalną ozdobą będą delikatne, żywe kwiaty we włosach.

Tekst i zdjęcia: Claudius Hair Treser Academy
www.claudius.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj