Fryzury ślubne - galeria propozycji 2016

Naturalne i rozpuszczone, gładko zaczesane i upięte, a może pofalowane i zebrane w niedbały warkocz? Fryzury ślubne to jeden z elementów stylizacji ślubnej Panny Młodej, który dopełnia całego ślubnego looku i nadaje mu charakteru.

fryzura ślubna stylizacja ślubna ozdoby ślubne fryzjerstwo ślubne ślubne porady propozycja fryzury ślubnejZdjęcie - Black Tree Studio
Wykonanie fryzury ślubnej - Dorota Walendzewicz, Pracownia Artre

Wiele z Panien Młodych bardzo długo zastanawia się nad wyborem odpowiedniej fryzury ślubnej, często wybierając się na dwie, a nawet na trzy wizyty przedślubne. Zanim po raz kolejny wybierzesz się do fryzjera, nie do końca wiedząc, jakiej fryzury oczekujesz, poszukaj własnego stylu. Zastanów się, jakie włosy nosisz najczęściej – czy raczej je upinasz, czy pozwalasz im zwisać luźno? Czy dobrze czujesz się w związanych włosach, czy preferujesz luźne sploty, a może wolisz delikatnie pofalowane włosy ozdobione wiankiem?

Jeśli Ty także należysz do tych Panien Młodych, które nie są zdecydowane na konkretną fryzurę ślubną, zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji - galerię fryzur ślubnych znajdziesz poniżej.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj