Pierścionek zaręczynowy z tytanu

Walentynki tuż, tuż. Dla Panów to wymarzona okazja, aby dać wyjątkowy wyraz uczuciom i oświadczyć się wybrance swojego serca.

Kiedy natomiast myślimy o zaręczynach, od razu na myśl przychodzi nam pierścionek.

Dla wielu mężczyzn wybór pierścionka zaręczynowego jest nie lada dylematem. Panowie idą na łatwiznę kupując najbardziej klasyczne, uniwersalne modele licząc, że taki wybór zawsze się sprawdzi. Nie starając się zagłębić w styl i gust swojej ukochanej, pozbawiają ją prezentu oryginalnego, niepowtarzalnego, wpisującego się ściśle w jej charakter.

Dlatego właśnie prezentujemy jedną z ciekawych propozycji dostępnych w salonach jubilerskich. Pierścionki zaręczynowe z tytanu to nowość na polskim rynku. Chłodny kolor tytanu jest ciekawą alternatywą dla biżuterii z białego złota. Oryginalny, nowoczesny design w połączeniu między innymi z żółtym złotem i brylantami jest nietuzinkową i niebanalną propozycją na pierścionek zaręczynowy.

Tego typu biżuteria będzie idealna na zaręczynowy prezent dla kobiety ceniącej sobie współczesne, proste w formie, a zarazem bardzo wyraziste i trochę ekstrawaganckie projekty.

Pierścionki zaręczynowe z tytanu występują zarówno w tradycyjnych formach z pojedynczym ozdobnym, oprawionym pięknie brylantowym oczkiem lub w kształcie bardziej odważnym przypominającym obrączkę.

Panowie, zanim podejmiecie tę ważną decyzję, radzimy zapoznać się z gustem i upodobaniami ukochanej. Dla wielu z nich tytanowy pierścionek będzie wymarzonym i niezapomnianym prezentem na całe życie.

Zapraszamy do obejrzenia propozycji pierścionków zaręczynowych z tytanu.

 

   
     

Autor: Ekspert działu BIŻUTERIA, producent obrączek Swepol
www.swepol.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj