Jubileuszowa kolekcja biżuterii na 30. urodziny marki YES

Jubileuszowa kolekcja YES
Jubilé. Blask, który zatrzymuje czas...


Prestiżowe marki, przygotowują zwykle z okazji jubileuszu ekstra propozycje dla swoich klientów: kolekcje limitowane lub specjalnie na tę okazję zaprojektowane. YES, który właśnie obchodzi swoje 30-te urodziny, wpadł na wykwintny pomysł. Z okazji swojej rocznicy, stworzył pierścionek idealny do uczczenia... rocznicy ślubu. To się nazywa: esprit!


Pierścionek Jubilé – zaprojektowany przez Mateusza Madelskiego – zachwyca pięknem błękitnego topazu i 30 diamentów. Jego forma, nawiązująca do francuskiej elegancji i klasycznej harmonii sprawia, że Jubilé to wzór ponadczasowy, którego blask zachowa pamięć wyjątkowych chwil. Dlatego to idealny pierścionek na rocznicę ślubu – lub zaręczyny. Warto dodać, że dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, perfekcyjnie pasuje do obrączki noszonej na tym samym palcu. A wraz z zawieszką i kolczykami, tworzy niepowtarzalną kolekcję. Oprócz wzorów Jubilé z topazem błękitnym, oferowanych w salonach YES i na YES.pl, na zamówienie dostępne są również wersje z białym topazem, ametystem lub cytrynem. Wszystkie kamienie posiadają Certyfikat autentyczności YES.


Jedno jest pewne: z okazji swojego jubileuszu, YES stworzył wyjątkowy klejnot z myślą o rocznicach swoich klientów. Jubilé... Na zaręczyny, na rocznicę. Na zawsze!


Pierścionek z topazem błękitnym i 30 diamentami. Idealnie komponuje się z obrączką. Wzór jubileuszowy, zaprojektowany z okazji 30-lecia YES. Złoto próby 0,585. Kamienie posiadają Certyfikat autentyczności YES.

Projekt: Mateusz Madelski
www.yes.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj