Obrączki ślubne 2020 - kolekcja Apart

Szukasz najpiękniejszych obrączek ślubnych? Podoba Ci się klasyczne złoto, a może wolisz białe złoto? W Apart znajdziesz mnóstwo wzorów w obu wersjach!

Obrączki ślubne z klasycznego, żółtego złota

ślub obrączki ślubne złote obrączki ślubne Apart kolekcja 2020 inspiracje porady

Złoto od wielu lat nie wychodzi z mody, wciąż ma ogromne rzesze fanów wśród Par Młodych, które decydują się na obrączki wykonane właśnie z niego. Gładkie i o nietypowej fakturze, szerokie i wąskie - mnogość modeli pozwala na dopasowanie idealnego wzoru zgodnie z upodobaniami Pary Młodej.

Obrączki ślubne z białego złota

ślub obrączki ślubne białe złoto złote obrączki ślubne Apart kolekcja 2020 inspiracje porady

Dla fanów nieco chłodniejszych tonów Apart przygotował także propozycje obrączek ślubnych wykonanych z białego złota. Szalenie modne i bardzo eleganckie, białe złoto jest dobrym wyborem dla tych Par Młodych, które nie przepadają za typowym odcieniem złota i szukają czegoś nieco innego niż klasyczne obrączki ślubne.

Więcej modeli z tegorocznej kolekcji Apart znajdziecie w galerii poniżej. Warto pamiętać, że obecnie w sklepie online trwa promocja i możecie zakupić wybrane modele obrączek ślubnych z 30% rabatem - więcej informacji o promocji znajdziecie tu: www.apart.pl


 

Materiał przygotowany przez: Apart,
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj