Obrączki ślubne, które zachwycają - lista rekomendowanych salonów jubilerskich - edycja 2021

Obrączki ślubne to nieodłączny symbol miłości - ofiarowane i nakładane wzajemnie na palec przez nowożeńców podczas ceremonii zaślubin, stają się znakiem zawarcia związku małżeńskiego. Dzisiejsze Pary Młode są świadome tego, co im się podoba, dlatego poszukują już nie tylko zwyczajnych obrączek, a poświęcają sporo czasu na znalezienie tych najpiękniejszych. 

obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik

Po raz pierwszy, przedstawiamy zestawienie obrączek ślubnych, które zachwycają - edycja na rok 2020/2021. Oprócz przepięknych modeli obrączek ślubnych, prezentujemy Wam także najgorętsze trendy w obrączkach na nadchodzący sezon, prognozowane przez ekspertów. Nasza lista powstała bez sztucznych ocen i rankingów, a o miejscu danej marki w zestawieniu, aby było uczciwie, decydowała kolejność przesyłania zgłoszeń.

Zestawienie najpiękniejszych obrączek ślubnych, które nas zachwycają - lista rekomendowanych firm złotniczych - edycja na rok 2021 znajdziecie poniżej - zapraszamy! 


Pracownia złotnicza Buchwic Concept Jewellery
www: www.buchwic.pl
Facebook: www.facebook.com/buchwic 
Instagram: www.instagram.com/buchwic_concept_jewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... obrączki wygodne o przekroju soczewki, trwałe dające możliwość regulacji rozmiaru po latach noszenia.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Złoto - kiedyś białe, potem żółte, a teraz zaczyna królować różowe.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Ceny naszych obrączek  zaczynają się od kwoty 2000 zł, jeśli para ma swoje złoto, cena może się zmniejszyć nawet o połowę lub więcej, w zależności od wzoru.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Buchwic Concept Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikBuchwic Concept Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikBuchwic Concept Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikBuchwic Concept Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik

 


Laru
www: www.laru.pl
Facebook: www.facebook.com/larubizuteria 
Instagram: www.instagram.com/laru_jewelry

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Stawiamy na obrączki które nas wyrażają. Niekoniecznie dwie takie same, coraz więcej par decyduje się na różne obrączki, zaczynając od innego kształtu kończąc nawet na innym kolorze. Dzięki temu mają pewność że są one wyjątkowe i niepowtarzalne.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Pary młode najczęściej stawiają na obrączki ze złota próby 585. Jest to najpopularniejsza próba złota wykorzystywana do produkcji biżuterii, przez co każdy z nas zna jej wartości, przekazywane od pokoleń. Na drugim miejscu znajduje się platyna, równie często wybierana przez naszych klientów. Ma czysty, naturalnie biały kolor i w zasadzie nie ulega zużyciu.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Ceny naszych obrączek kształtują się w zależności od ich szerokości oraz grubości, a także od poziomu personalizacji. Zaczynają się od 1660 zł za parę.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Laru obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikLaru obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikLaru obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikLaru obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Zieliński Art
www: www.zielinskiart.pl
Facebook: www.facebook.com/Zielinskiart 
Instagram: www.instagram.com/zielinski_art

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Mój trend to wzory roślinne. 

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Klienci najczęściej wybierają obrączki ze złota.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: od 5-50 tys. zł.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Zieliński Art obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZieliński Art obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZieliński Art obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZieliński Art obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Jubiler LUVA 
www: www.luva.pl
Facebook: www.facebook.com/BizuteriaLuva 
Instagram: www.instagram.com/luva_jewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Trendem przewodnim od lat są obrączki klasyczne, czyli jednokolorowe i gładkie. Nasi klienci coraz śmielej wybierają obrączki z nietypowymi wykończeniami, np. młotkowaniem czy subtelnymi nacięciami na matowym tle. Kobiety coraz chętniej decydują się na obrączki wysadzane dookoła kamieniami oraz te subtelne i wąskie, przypominające minimalistyczne pierścionki Eternity Ring.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Bestsellerem nieprzerwanie są obrączki z żółtego złota, jednak w ostatnich miesiącach coraz więcej zwolenników zyskują również obrączki z czerwonego złota oraz obrączki powstałe z połączenia złota z karbonem, czyli czarnym włóknem węglowym. Być może to właśnie będą trendy na sezon ślubny 2021 :)

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Ceny naszych obrączek zaczynają się już od 1500 zł za parę. Cena obrączek zależy od wielu czynników - w głównym stopniu od próby złota, szerokości obrączek, koloru kruszcu oraz rodzaju oprawionych kamieni. Każda para obrączek wyceniana jest indywidualnie.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Jubiler Luva obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikJubiler Luva obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikJubiler Luva obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikJubiler Luva obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


LOVRIN Jubiler z Klasą
www: www.lovrin.pl
Facebook: www.facebook.com/lovrinpl 
Instagram: www.instagram.com/lovrin_pl

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Złote obrączki z delikatnym grawerowaniem i diamentami.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Najczęściej jest to złoto 585.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: 600-5000 zł.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Lovrin obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikLovrin obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikLovrin obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikLovrin obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Zaczyk Jewellery
www: www.zaczykjewellery.pl
Facebook: www.facebook.com/zaczykjewellery 
Instagram: www.instagram.com/zaczyk_jewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to zdecydowanie nowoczesność. Pary młode coraz częściej odchodzą od klasycznych wzorów i decydują się na nietuzinkowe wzory obrączek, dzięki temu ich dłonie wyróżniają się spośród innych. 

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: W większości przypadków przyszłe Pary Młode w wyborze swoich wymarzonych obrączek stawiają na ponadczasowość, dlatego trudno się dziwić, że wybór pada właśnie na złote obrączki. W tym przypadku wybór jest bardzo szeroki: począwszy od tych gładkich, bądź z osadzonymi diamentami lub z nowoczesną inkrustacją. Jednak ze względu na to, iż złote obrączki mogą uczulać, w ostatnim czasie coraz więcej przyszłych małżonków czuje potrzebę odejścia od klasycznych obrączek, dlatego też wiele z nich decyduje się na zakupu obrączek wykonanych z tytanu bądź stali szlachetnej. Najważniejszym aspektem, który zaważył na tym, że Pary Młode wybierają obrączki tytanowe jest fakt, iż jest to doskonały materiał dla alergików, gdyż w przeciwieństwie do innych metali nie powoduje reakcji alergicznych. Tytan to również idealna alternatywa dla przyszłych małżonków, którym zależy, aby obrączka w wyraźny sposób nie odznaczała się na dłoni, ponieważ jego naturalna powierzchnia jest matowa, przy czym ewentualne zarysowania nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Narzeczeni, którzy ze względu na cenę nie mogą pozwolić sobie na obrączki wykonane ze złota, bardzo często stawiają również na obrączki wykonane ze stali szlachetnej, które swoim wyglądem są najbliższym odpowiednikiem białego złota. Ze  względu na jej błyszczącą powierzchnię obrączka świetnie odznacza się na dłoni, co zdecydowanie docenią zwolenniczki błyszczących dodatków. 

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Ceny naszych obrączek zaczynają się od 800 zł.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Zaczyk Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZaczyk Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZaczyk Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZaczyk Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Syncret Jewellery
www: www.syncret.com
Facebook: www.facebook.com/SyncretJewellery 
Instagram: www.instagram.com/syncretjewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... obrączki Eternity - wysadzane diamentami na całym obwodzie lub do połowy obwodu. Jest to specjalna kolekcja ręcznie wykonanych obrączek ze szlachetnych kruszców, takich jak złoto wysokich prób i platyny z diamentami oprawionymi pod mikroskopem, z ogromną precyzją.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Złoto próby 585, 750 lub platyna. Pary chcą wykonywać obrączki z najbardziej szlachetnych kruszców, gdyż chcą aby symbol, jakim są obrączki został kiedyś przekazany w rodzinie, aby ten symbol miał także wartość materialną, obok wartości sentymentalnej. 

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Para obrączek od 2000 do 20 000 zł.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Suncret Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZdjęcie - Yes I Do Photography
Suncret Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik
Zdjęcie - Yes I Do Photography
Suncret Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikSuncret Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Inne Obrączki
www: www.inneobraczki.pl
Facebook: www.facebook.com/inneobraczki 
Instagram: www.instagram.com/inneobraczki

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Nie lubimy mówić o trendach, bo obrączki tworzymy po to, żeby towarzyszyły zakochanym całe życie, a nie tylko w określonym sezonie. Często wprowadzamy nowe metale i materiały do naszej oferty, ostatnio był to np. tantal i kobalt. Na pewno ostatnio coraz częściej Młodzi wybierają obrączki o nietypowym charakterze, np. pomłotkowane. Jednak wiele osób jest wiernych klasyce i wybiera obrączki wąskie o kształcie soczewki, ale np. z wygrawerowanym odciskiem palca ukochanej osoby.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Najczęściej wykonujemy obrączki z żółtego złota. To popularny stop, bardzo klasyczny i bezpieczny, bo pasuje do biżuterii, którą pary już noszą, np pierścionek zaręczynowy czy naszyjnik.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Ceny zaczynają się od 890 zł za parę do - nie ma górnej granicy cenowej. Zawsze można wybrać nieskazitelnie czyste brylanty, które oprawi się wokół obrączki z platyny. Taka para może sięgać dziesiątek tysięcy złotych. Jednak zwyczajowo za parę obrączek płaci się u nas w przedziale 2500-4500 zł.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021: Naszymi ulubionymi obrączkami są takie, które niosą ze sobą bardzo osobisty ładunek emocjonalny. Wspaniale jest uczestniczyć w tworzeniu tak ważnych i sentymentalnych symboli miłości dla naszych Klientów. Ostatnio wygrawerowaliśmy na obrączkach panoramę Torunia i Krakowa, bo z tych miast pochodzą Państwo Młodzi, a dodatkowo pochodzą z naszej kolekcji „Żebro Ewy”, czyli są do siebie idealnie dopasowane. Uwielbiamy takie realizacje. Innym pięknym pomysłem jest grawerowana panorama gór, w których Zakochani się poznali, albo bardzo lubią razem chodzić.

Inne Obrączki  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikInne Obrączki  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikInne Obrączki  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikInne Obrączki  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Pracownia złotnicza Wasze Obrączki
www: www.waszeobraczki.pl
Facebook: www.facebook.com/WaszeObraczki 
Instagram: www.instagram.com/wasze_obraczki

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to...  Zauważamy duże zainteresowanie personalizacją obrączek w postaci ręcznego grawerowania ornamentów, wykonanych także według pomysłów klientów. Ostatnio robiliśmy obrączki z wygrawerowanymi sylwetkami nurków.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Złoto, przeważnie żółte. Klasyka zawsze się obroni.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: od 3000 zł. w górę  .

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Pracownia Złotnicza Wasze Obrączki obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikPracownia Złotnicza Wasze Obrączki obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikPracownia Złotnicza Wasze Obrączki obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikPracownia Złotnicza Wasze Obrączki obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Magdalena Paszkiewicz Jewellery 
www: www.magdalenapaszkiewicz.com
Facebook: www.facebook.com/MagdalenaPaszkiewiczJewellery 
Instagram: www.instagram.com/MPaszkiewiczJewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... prostota, roślinne motywy, nowoczesny design.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Złoto to najczęściej wybierany kruszec na obrączki. Do łask powróciło różowe złoto, które jakiś czas temu wyszło z mody. Innymi popularnymi materiałami jest tytan, srebro czy karbon.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: od 1800 do 4000 zł za parę.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Magdalena Paszkiewicz Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikMagdalena Paszkiewicz Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikMagdalena Paszkiewicz Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikMagdalena Paszkiewicz Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Alexander Tyvodar
www: tyvodar.com
Facebook: www.facebook.com/tivodar 
Instagram: www.instagram.com/alexander_tyvodar

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... obrączki ze wzorem oraz złoto koloru białego i różowego.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Zdecydowanie najczęściej wybierane są obrączki ze złota próby 585.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: 6000 PLN- 30000 PLN.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Alexander Tyvodar  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikAlexander Tyvodar  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikAlexander Tyvodar  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikAlexander Tyvodar  obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Węc- Twój Jubiler
www: www.wec.com.pl
Facebook: www.facebook.com/WEC.Twoj.Jubiler 
Instagram: www.instagram.com/wec_twoj_jubiler

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Obrączki ślubne nie są kupowane na jeden sezon, z tego powodu wiele par wybiera klasyczne obrączki, które nigdy nie wyjdą z mody. Zazwyczaj mają one elegancki, obły kształt. Męska i damska obrączka tworzą razem jednakowy komplet. Obrączki klasyczne z żółtego złota są ponadczasowe, jednak pozbawione również indywidualnych cech. Z tego powodu pary decydują się na subtelne ozdoby. Dzięki temu zachowując uniwersalny charakter obrączek, mogą wybrać własny model, który będzie odpowiadał ich preferencjom. 

Kobiety lubią nieco wyróżnić swoją obrączkę przez obecność kamieni szlachetnych lub cyrkonii. Ten delikatny akcent dodaje uroku damskiej obrączce. Obrączka wówczas pięknie komponuje się na palcu z pierścionkiem zaręczynowym.

Obrączki z białego złota są rzadziej wybierane przez przyszłych małżonków. Częściej pary wolą obrączki wielokolorowe, w których łączenie kruszców jest ich dodatkową ozdobą. W tym wypadku pary równie często decydują się na obrączki z przewagą żółtego, jak i białego złota. Jubilerzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wzorów, które w elegancki, ale zarazem oryginalny sposób połączą oba kruszce. 

Niezwykle popularne są  obrączki z grawerem. Na ich powierzchni znajdują się ozdobne żłobienia, które mają postać geometrycznych wzorów, subtelnych warkoczy bądź bardzo gęstej siatki imitującej strukturę. Panie dodatkowo wybierają modele z kamieniem. Grawer wykonywany jest zazwyczaj na jednokolorowych obrączkach z żółtego lub białego złota. 

Najnowsze trendy wśród mody ślubnej nie ominęły także obrączek. W naszym rankingu obrączek ślubnych wybraliśmy najmodniejsze modele. Wiele z nich podąża za dzisiejszymi trendami, inne zaś wyróżniają się ponadczasową elegancją.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Pary Młode najczęściej wybierają obrączki ze złota.
Jednym z  najważniejszych elementów kreacji wzornictwa obrączek jest zastosowany w nich kolor tego kruszcu. Wybór obrączek z żółtego złota (szczególnie w klasycznej stylistyce) jest doskonały dla tradycjonalistów, natomiast dla osób ceniących bardziej nowoczesne wzornictwo Węc- Twój Jubiler wychodzi z propozycją modeli wykonanych z białego złota oraz jego kompozycji ze złotem żółtym, a nawet różowym.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Cena obrączek uzależniona jest od modelu, rozmiaru, szerokości oraz wysokości profilu danej obrączki. Pary, które mają własne złoto mogą zamówić u nas usługę wykonania obrączek z własnego materiału, płacąc jedynie za robociznę i ewentualny koszt kamieni szlachetnych.  Jest to bardzo korzystna oferta skierowana do naszych Klientów. Na życzenie Młodych wykonujemy niezobowiązującą, bezpłatną kalkulację wybranych obrączek.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021: 

Dla wszystkich, którzy planują wymarzony ślub oferujemy obrączki ślubne z żółtego złota OB-01ZB-D z sercem w kolorze białego złota. To właśnie ten model zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu. Na każdej obrączce widnieje jedna połówka serca, po złożeniu obrączek ukazuje się symbol serca- wiecznej i szczerej miłości. Prezentowane obrączki wykonane są ze złota w kolorze żółtym o próbie 0,585. W damskiej obrączce oprawione są 3 diamenty o łącznej masie 0,015 ct. W miejscu, gdzie nałożona jest połówka serca, profil obrączek jest nieco wyższy.

Piękne obrączki z motywem serca
Jest to niezwykły dodatek, dodający delikatności biżuterii. Całe obrączki stanowią połączenie żółtego i białego złota. Są skierowane do wszystkich, którzy kochają klasykę połączoną z nutką ekstrawagancji. Kupując u nas obrączki mają Państwo naszą gwarancję, że wykonana przez nas biżuteria jest najwyższej jakości. Mówią o tym też nasze osiągnięcia, od ponad 70 lat świadczymy usługi jubilerskie w całym kraju. Obrączki ślubne OB-01BZ-R mają ok. 5,00 mm szerokości i 1,4 mm wysokości. Oferujemy możliwość wykonania grawerunku wewnątrz obrączek i dopasowania do Państwa potrzeb.

 

Węc Twój Lubiler obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik

 

Na drugim miejscu plasują się obrączki ślubne z żółtego i białego złota z cyrkoniami ŁB-77BZ. Zaokrąglony kształt i grubość obrączek klasycznych stanowią wartość ponadczasową. Męska obrączka nie ma żadnych ozdób. Dzięki temu jest niezwykle elegancka. Doskonale będzie prezentowała się na każdej męskiej dłoni.  Damska obrączka ozdobiona jest dodatkowo kamieniami ułożonymi w subtelnej łezce. Kamienie stanowią delikatną i elegancką ozdobę. Obecność kamieni sprawia, że obrączka zyskuje na lekkości, dzięki czemu będzie pasowała na szczupłe kobiece dłonie. Połączenie dwóch kolorów złota sprawia, że obrączki mają wyjątkowy charakter.

Węc Twój Lubiler obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik

Klasyk z delikatnym, nowoczesnym akcentem zajmuje w naszym rankingu miejsce trzecie. Obrączki złote z geometrycznym wzorem ŁB-43Z są nieco węższe, przez co są delikatniejsze. Mniejsza ilość kruszcu pozwala zastosować na nich delikatne ozdoby. W tym wypadku zarówno damską, jak i męską obrączkę zdobi delikatny grawer w geometrycznym wzorze. Ten indywidualny rys dodaje obrączkom nieco szyku. Damska obrączka wyróżnia się obecnością kamieni. Osadzone są w prostokątnej oprawie, co doskonale komponuje się z grawerem. Ta para obrączek wyróżnia się przede wszystkim harmonią i porządkiem.

Węc Twój Lubiler obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik

Na czwartym miejscu w naszym rankingu znajdują się obrączki z białego złota z dodatkiem żółtego złota ŁS-07BZB-d-C. Wybierana jest najczęściej przez pary preferujące białe złoto bądź srebro. Obrączki te mają lekko zaokrąglony profil. Wykończone są błyszczącym matem. Żółte złoto odwrotnie do modelu wyżej stanowi jedynie akcent znajdujący się na obrzeżach. W tej parze damską obrączkę wyróżnia oryginalny grawer w kształcie rombu z osadzonym kamieniem. Obrączki z białego złota łączą w sobie subtelność i finezję, dzięki czemu stanowią piękną ozdobę dłoni.

Węc Twój Lubiler obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


MOKAVE Jewellery
www: www.shop.mokave.pl
Facebook: www.facebook.com/MokaveJewellery 
Instagram: www.instagram.com/mokavejewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... Indywidualizm. Coraz bardziej cenimy sobie własny styl i gust, niezależnie od szablonów, sugestii czy trendów. Młodzi coraz bardziej stawiają na indywidualne dopasowanie do samych siebie. Często więc obrączki w komplecie także wyglądają inaczej. Bowiem łączy je baza, czyli miłość, ale wykończenie i detale wynikają z indywidualnego upodobania.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Nadal króluje złoto, niezależnie od koloru. Jednak młode pary są coraz bardziej odważne. Coraz częściej w obrączkach pojawiają się elementy, wstawki lub cała obrączka zrobiona jest z alternatywnych materiałów jak tytan czy czarne włókno węglowe.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Od 1000 za komplet do nawet 7000 tys. zł. i wzwyż. Wszystko zależy od kruszcu, fantazji i potrzeb par młodych. 

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021: Naturalność, śmiałość i fantazja - to motyw przewodni.

MOKAVE Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikMOKAVE Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikMOKAVE Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikMOKAVE Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


BIZOE
www: www.bizoe.pl
Facebook: www.facebook.com/BIZOEPL 
Instagram: www.instagram.com/bizoe_jewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... proste, minimalistyczne i wygodne wzory.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Nasi klienci często wybierają obrączki wykonane z białego i różowego złota..

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: od 490 zł. - 5000 zł.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021: 

BIZOE obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikBIZOE obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikBIZOE obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikBIZOE obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik


Zolline Jewellery
www: www.zolline.com
Facebook: www.facebook.com/Zolline 
Instagram: www.instagram.com/zollinejewellery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w obrączkach ślubnych to... zawsze piękno, bo obrączki to też biżuteria, a biżuteria ma za zadanie zdobić.

2. Obrączki z jakiego kruszcu są wybierane najczęściej przez Pary Młode i dlaczego?: Złoto to najczęściej wybierany kruszec, bo to trwały i wartościowy materiał. Coraz częściej pary młode decydują się nie tylko tradycyjne żółte złoto ale także różowe lub białe.

3. Zakres cenowy naszych obrączek ślubnych: Cena obrączek zależy od modelu, rozmiaru i wybranego złota.

4. Nasze ulubione wzory obrączek ślubnych na sezon 2021:

Zolline Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZolline Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZolline Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnikZolline Jewellery obrączki ślubne najpiękniejsze obrączki ślubne obrączki ślubne które zachwycają 2020 2021 inspiracje porady jubiler złotnik

 


 

 

 

Materiał przygotowany przez: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj