Ranking obrączek ślubnych, jaką obrączkę wybrać w 2019 roku?

Obrączki ślubne stanową symbol trwałości związku małżeńskiego. Przypominają o wierności, miłości oraz nierozerwalności małżeństwa. Ich historia jest bardzo długa – rozpoczęła się w starożytnym Egipcie – i bynajmniej nie jest związana z religią chrześcijańską. W obecnych czasach są one elementem świeckiej tradycji małżeńskiej, przypominając każdemu z małżonków o treści przysięgi małżeńskiej. Dla większości nowożeńców wybór odpowiednich obrączek ślubnych sprawiać może trudności.

ślub wesele obrączki ślubne obrączki na ślub obrączki małżeńskie ranking obrączek 2019 Auroria Diamonds wyjątkowa biżuteria z brylantami

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, wybierać można bowiem pomiędzy setkami różnych produktów oferowanych przez poszczególne salony i pracownie jubilerskie. Różnić się będą one wieloma istotnymi właściwościami, związanymi między innymi z rodzajem metalu, z którego są wytwarzane (złoto, srebro, pallad, platyna, tytan i inne), próbą danego metalu (tj. ilością czystego metalu w jego stopie), masą obrączki, jej profilem, a także szerokością. Przy wyborze istotny będzie także jej ogólny wygląd, co w każdym wypadku pozostaje jednak objęte kwestią estetyki i jej odczuwaniem indywidualnie przez każdą osobę. Jeżeli w natłoku dostępnych opcji mamy problemy z wyborem odpowiednich obrączek, warto zasugerować się tym, co wybierają inni, sięgając po ranking obrączek ślubnych. Dzięki niemu dowiemy się, jaką obrączkę wybrać w 2019 roku.

Ranking obrączek ślubnych – które obrączki warto wybrać?

Trafiając na witryny internetowe większych salonów jubilerskich oraz sieciowych sklepów z biżuterią, zapoznać możemy się z listą najpopularniejszych produktów, w tym – rankingiem obrączek ślubnych. Listy te pokazują preferencje klientów oraz pozwalają dowiedzieć się, jakie produkty najczęściej kupowane są przez osoby odwiedzające poszczególne salony. Analiza zawartych na tych witrynach informacji pozwala stwierdzić, że w dalszym ciągu największą popularnością cieszą się klasyczne obrączki ślubne wykonane ze złota. Klienci sięgają często po obrączki o półokrągłym lub płaskim profilu oraz średniej szerokości. Zauważyć można także, że wzrasta liczba sprzedawanych obrączek, które – w przypadku obrączki przeznaczonej dla kobiety – wysadzane są kamieniami szlachetnymi lub cyrkoniami. Zastanawiając się, jaką obrączkę wybrać w 2019 roku, nie można pominąć całkowicie tego trendu.

Zobacz pełny ranking: www.auroria.pl/blog/ranking-obraczek-slubnych-2019

Gdzie kupować obrączki ślubne?

Tradycyjne obrączki ślubne nabyć można w zasadzie w każdym salonie i pracowni jubilerskiej. Jeżeli nie zależy nam na wyszukanym i niestandardowym produkcie, warto zapoznać się z ofertą okolicznych, mniejszych pracowni i wybrać te, które cechować będzie dobry stosunek jakości do ceny. Jeżeli jednak pragniemy wybierać spomiędzy większej liczby obrączek, warto wówczas udać się do jednego z większych salonów jubilerskich, gdzie ich wybór nie będzie ograniczony do kilku lub kilkunastu modeli. Dobrym pomysłem jest także skorzystanie z możliwości, jakie daje Internet, oraz wcześniejsze zapoznanie się z ofertą sklepów internetowych. Dzięki temu dowiemy się, jakie obrączki wybierają inni, a także ile wybrane przez nas obrączki ślubne mogą kosztować w tradycyjnym, stacjonarnym salonie jubilerskim.

Więcej obrączek znajdziesz na: www.auroria.pl

 

Artykuł zewnętrzny 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj