Czym kierować się przy wyborze obrączek? Kilka przydatnych porad od eksperta Syncret Jewellery

Wybór obrączek ślubnych dla wielu par staje się nie lada wyzwaniem. Wynika to przede wszystkim z szerokiej oferty, jaką przedstawia nam rynek oraz braku wiedzy odnośnie tego, na co tak naprawdę powinniśmy zwrócić uwagę. Dlatego właśnie przedstawiamy Wam kilka przydatnych porad, opracowanych przez specjalistów z krakowskiej pracowni jubilerskiej Syncret, które pomogą Wam w rozwianiu wątpliwości.

ślub wesele obrączki ślubne Syncret obrączki jubiler inspiracje porady

1. Skupcie się na jakości produktu

Jednym z pierwszych kroków przy wyborze producenta ślubnych obrączek powinno być skupienie się przede wszystkim na jakości metalu szlachetnego. Najtrwalszym rozwiązaniem wśród metali szlachetnych będzie 14 karatowe złoto, czyli próba 585. Stop złota jest wzmocniony innymi metalami, przez co obrączki będą cieszyły się trwałością. Jeśli chcecie podnieść wartość swoich obrączek ślubnych, polecamy złoto 18 karatowe (próba 750) lub niezwykle cenną i trudną w obróbce platynę. Jeśli decydujecie się na uszlachetnienie swoich obrączek diamentami lub grawerem, na pierwszym miejscu zapytajcie o możliwość wystawienia certyfikatu autentyczności. Dla przykładu: obrączki ślubne Syncret z kolekcji Eternity Bands opatrzone są certyfikatem autentyczności wystawianym każdorazowo przez rzeczoznawcę diamentów, co daje pewność, iż produkt jest autentyczny oraz informuje Was o tym, jaką gramaturę oraz czystość posiadają kamienie szlachetne umieszczone w Waszych obrączkach. Taki dokument można porównać do bezterminowego paszportu, potwierdzającego autentyczność.

2. Zwróćcie uwagę na doświadczenie złotnika

Jeśli pragniecie, aby Wasza biżuteria nawet po wielu latach zachowała swój pierwotny wygląd, przyda się drobne zbadanie rynku oraz wybór jubilera, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu będzie w stanie zapewnić jakość wykonania na najwyższym poziomie i znajdzie rozwiązanie na wszystkie, nawet te najbardziej wyszukane pomysły. Widząc naszych złotników, posiadających kilkudziesięcioletnie doświadczenie, możemy potwierdzić, jak wielkie ma to znaczenie i jak bardzo wpływa na komfort klienta.

3. Weźcie pod uwagę Wasz komfort

Właśnie - komfort. Przygotowania do zaślubin to wyjątkowy, ale jednocześnie niezwykle stresujący czas. Warto więc pozwolić sobie na odrobinę wytchnienia właśnie podczas takich chwil, jak wybór obrączek. Zwróćcie więc uwagę na jakość obsługi oraz nastawienie konsultanta. Czy ma on do Was indywidualne podejście? Czy słucha Waszych potrzeb? Jak czujecie się w jego towarzystwie? Tutaj wszystko powinno działać bez zarzutu, dlatego też nasi eksperci każdego dnia prowadzą godziny rozmów z przyszłymi Parami Młodymi, wspólnie tworząc projekt w pełni dostosowany do ich potrzeb, wybierając kamienie szlachetne oraz projektując niezapomniane projekty, które stają się częścią Waszej historii.

ślub wesele obrączki ślubne Syncret obrączki jubiler inspiracje porady

4. Rozważcie różne warianty

Nie zamykajcie się jedynie na inspiracje, które zebraliście w Internecie lub podczas odwiedzin w firmach jubilerskich. Dzięki możliwości stworzenia projektu indywidualnego, jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. Pokażcie lub opowiedzcie nam o swoich inspiracjach, a my zaproponujemy Wam obrączki spośród ponad 300 gotowych wzorów lub zaproponujemy personalne wykonanie obrączek w pełni dostosowanych do Waszej wizji.
Pragniecie wykorzystać do produkcji obrączek własne złoto rodowe? Oczywiście, jest to jak najbardziej możliwe, a obrączki wykonane z własnego złota będą miały niezwykłą wartość dodaną w postaci rodzinnych historii.

5. Nie bójcie się zadawać pytań

Tak, zdecydowanie! Pamiętajcie, że nasi eksperci posiadają ogromną wiedzę popartą długoletnim doświadczeniem i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania oraz wątpliwości. Opowiedzą Wam o znaczeniu konkretnych kamieni, wytłumaczą różnice między jakością poszczególnego rodzaju metalu szlachetnego i pomogą wybrać idealne rozwiązanie. Pamiętajcie, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, obrączki ślubne powinny być dopasowane do Was i do Waszego stylu życia, a my jesteśmy tutaj przede wszystkim dla Was.

ślub wesele obrączki ślubne Syncret obrączki jubiler inspiracje porady

Jeśli interesuje Was odpowiedź na dodatkowe pytania odnośnie biżuterii ślubnej, zachęcamy do napisania zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzenia naszego atelier na ulicy Brackiej 8 w Krakowie.

 

Materiał przygotowany przez: Syncret,
www.syncret.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj