Obrączki idealne

Mijają lata. Ceremonia zaślubin staje się odległym wspomnieniem. O tym wyjątkowym wydarzeniu przypominają nam dwie rzeczy: album ze zdjęciami ślubnymi i obrączka. Obrączka to nie jest zwykła biżuteria. To symbol, który nosimy na dłoni na co dzień, przez całe życie. Warto zadbać o to, żeby wraz z symboliką w parze szły elegancja i dobry gust.

Ślubne trendy zmieniają się z roku na rok. To, co kilkanaście miesięcy wcześniej było hitem, po pewnym czasie wydaje się być fanaberią, dziwactwem, zamiast zachwycać i wyciskać łzy wzruszenia, sprawia, że mamy ochotę wszystko powtórzyć, wybierając coś całkiem innego. Tak bywa też z obrączkami ślubnymi, bo modowe trendy nie omijają jubilerstwa. Dziś zachwycać nas może masywna obrączka wysadzana brylantami, a za kilka lat tęsknie będziemy spoglądać w kierunku prostego złotego krążka.

obrączki ślubne, jakie wybrać obrączki, złote obrączki ślubne

Ponadczasowy złoty krążek

Jak uniknąć rozczarowania? Postawić na ponadczasową klasykę i uniwersalne wzornictwo. Nie bez powodu to właśnie pozbawiona nadmiaru ozdób obrączka z żółtego złota od lat cieszy się największym powodzeniem. Prosta, ale gustowna.

Jeśli jednak takie wydanie ślubnej obrączki wydaje nam się zbyt ascetyczne, możemy pokusić się o połączenie złota żółtego i białego bądź o drobny wzór, który jednak nie będzie przytłaczał całości. Panna Młoda może zdecydować się na dodatkowy akcent w postaci pojedynczego drobnego kryształka, np. brylantu.

obrączki ślubne, jakie wybrać obrączki, złote obrączki ślubne z diamentem obrączki ślubne, jakie wybrać obrączki, złote obrączki ślubne z diamentem obrączki ślubne, jakie wybrać obrączki, złote obrączki ślubne z diamentem

 

Obrączka w harmonii z urodą Panny Młodej

Przy wyborze obrączek należy wziąć pod uwagę styl i gust Panny Młodej. Delikatną urodę podkreśli równie delikatna forma obrączki. Bardziej odważna Panna Młoda może skierować się w stronę większej ilości ozdób, ale równocześnie pamiętając, że nie będzie możliwości wymiany obrączki, gdy konkretny wzór się znudzi.

Rodzaj kruszcu warto dostosować do biżuterii noszonej na co dzień. Jeśli dominuje srebro, można postawić na obrączkę z białego złota, platyny czy tytanu bądź połączyć jeden z tych kruszców ze złotem kolorowym. obrączki ślubne, jakie wybrać obrączki, srebrne obrączki ślubne obrączki ślubne, jakie wybrać obrączki, srebrne obrączki ślubne obrączki ślubne, jakie wybrać obrączki, srebrne i platynowe obrączki ślubne

Pamiętajmy, że samo srebro jest podatne na uszkodzenia, szybko traci blask, lepiej więc postawić na trwalszy materiał.

Tekst i zdjęcia: Apart
www.apart.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Żonkazamoment wtorek, 09 czerwiec 2015 14:44 napisane przez Żonkazamoment

    Osttanie i przedostatnie mega!!!

Skomentuj