Modowe motywy - ważki, motyle ...

Modowe motywy By dziubeka

Biżuteria z metalu to nie tylko hit minionego lata, ale również must have w sezonie jesień/zima 2011-2012. Świetnie sprawdzi się również jako dodatek do koktajlowej lub wieczorowej kreacji na przyjęcie weselne.

W kolekcji I love By dziubeka Biżuterii Modowej By dziubeka znalazły się bransoletki, kolczyki i naszyjniki z motywami ważek, motyli, ptaszków i serc. Wybierać możemy spośród złotych i srebrnych elementów łączonych z kolorowymi skórzanymi linkami lub sznurkami. W przypadku bransoletek niezmiennie im więcej tym lepiej. Skórzane linki i metalowe charmsy kochają swoje towarzystwo. Kolczyki są długie i wyraziste, naszyjniki nosimy blisko szyi.


Biżuteria z kolekcji I love By dziubeka na jesień i zimę 2011/2012 świetnie sprawdzi się w połączeniu ze skórą i sztucznym futrem oraz jako dodatek do szalenie modnych przeźroczystych tkanin. Motywy odważnie łączymy ze sobą nosząc po kilka jednocześnie, tak by tworzyły nasz indywidualny look.


Najnowsze modele jesiennej kolekcji I love By dziubeka dostępne są w sklepie internetowym www.bydziubeka.pl oraz w wybranych salonach jubilerskich i stoiskach firmowych na terenie Polski. Kosztują od 27 zł do 59 zł.

www.bydziubeka.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj