Obrączki ślubne: tytan i srebro - dobrana para

Poszukując idealnych obrączek ślubnych stajemy przed wieloma dylematami zarówno natury estetycznej, jak i materialnej.

Podejmując taką decyzję, musimy wziąć pod uwagę, że będzie to przedmiot towarzyszący nam (jeśli oczywiście wszystko pomyślnie będzie się nam układało) przez resztę naszego życia. Będzie wizytówką wzajemnego uczucia i jego finalizacji, jak i ozdobą, biżuterią wkomponowującą się w nasz codzienny wygląd i styl.


Zanim dokonamy wyboru, musimy poznać nasze wzajemne gusta i upodobania. Obrączka nie dość, że powinna wpasowywać się w nasz charakter i styl, powinna być także wytrzymała oraz wygodna. Wielu młodych ludzi stawia w swoich wyborach na oryginalność, unikatowość, niepowtarzalność. Coraz więcej osób wybiera białe złoto, jako alternatywę dla tradycyjnych wzorów z żółtego złota, które kojarzą im się z przestarzałymi i archaicznymi modami. Dla osób, które gustują przede wszystkim w srebrnej biżuterii, białe złoto było dotychczas jedynym kolorystycznym odpowiednikiem. Wszakże występują już obrączki srebrne, jednak nie zawsze ich trwałość (srebrno jest bardzo miękkim metalem), jakość oraz prestiż (nadal to jest najtańszy kruszec) spełniają oczekiwania klientów. Białe złoto natomiast, w tańszych wersjach z czasem traci swój chłodny kolor i lekko się ściera. Dobrej jakości obrączki z białego złota są natomiast dość dużym wydatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić.


I tu pojawia się niezwykle interesująca alternatywa: TYTAN w połączeniu ze srebrem.

Tytan jest jednym z najtwardszych i zarazem najbardziej trwałym (odpornym na korozję, również chemiczną) metalem. Jego chłodny odcień i nowoczesna forma świetnie wpasuje się w charakter i wygląd osób stawiających z jednej strony na prostotę, a z drugiej na oryginalny design.


Tytan w połączeniu ze srebrem tworzy niezwykle ciekawe i dające wiele możliwości połączenie. Świetnie współgrające ze sobą metaliczne, chłodne kolory, w różnych zestawieniach tworzą unikatowe i niepowtarzalne wzory. Mnogość i nietuzinkowy charakter proponowanych modeli daje młodej parze szeroki wybór.


Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, wybór obrączek to wspólna decyzja i obopólny kompromis. Obydwoje z małżonków powinni czuć się dobrze w wybranym modelu. Częsty dylemat pojawia się szczególnie w przypadku mężczyzn nie lubiących żadnego rodzaju biżuterii. Tytan w połączniu ze srebrem będzie bardzo prostym i nie ujmującym ich męskości dodatkiem. Kobiety natomiast, patrząc na współczesne trendy, mają możliwość dodania kobiecości swojemu fasonowi diamentami bądź ich tańszą alternatywą – kryształkami. Taki model będzie niezwykłą ozdobą wkomponowującą się w ich codzienny styl i dobór dodatków.


I jeszcze jeden argument niewątpliwie bardzo ważny – obrączki z tytanu i srebra są atrakcyjniejsze cenowo w porównaniu z białym złotem. Natomiast są też z pewnością szlachetniejsze, bardziej trwałe, oryginalne i wartościowe niż obrączki ze srebra.

Autor: Ekspert działu BIŻUTERIA, producent obrączek Swepol
Zapraszamy do obejrzenia większej ilości modeli w galerii obrączek ślubnych
www.swepol.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj