Wiadomość z ostatniej chwili – obrączki z tytanu są trendy

W ostatnich latach można zaobserwować coraz większe zainteresowanie obrączkami wykonanymi z tytanu.

Trend ten przychodzi do nas z Europy Zachodniej, gdzie tytan ma wielu wielbicieli. Jest kilka argumentów, które powinny przekonać również Państwa do wyboru obrączek z tytanu jako magicznego symbolu Waszego związku.


Po pierwsze sam materiał - tytan to metal występujący w przyrodzie w niewielkich ilościach. Ma szczególne właściwości – jest bardzo lekki, wytrzymały, odporny na ścieranie. Posiada metaliczny, szary kolor. Polerowany przypomina wyglądem platynę lub białe złoto.


Szczególnie polecany jest tytan osobom skłonnym do alergii jako całkowicie obojętny dla organizmu i nie powodujący uczuleń.

Sklepy jubilerskie proponują szeroki wybór obrączek z tytanu. Połączenie zaś tytanu z różnokolorowym złotem, srebrem oraz kamieniami (np. brylantami lub cyrkoniami) nadaje obrączkom szczególnie atrakcyjny i indywidualny charakter. Trendy wyznaczają tu Salony Jubilerskie YES, W. KRUK oraz renomowane sklepy jubilerskie, których adresy znajdziecie Państwo min. na stronie www.titanium3D.pl


Warto jeszcze rozwiać jeden z mitów dotyczących zmiany rozmiarów obrączek z tytanu. Otóż zmiana rozmiaru jest możliwa, jak również wykonania grawerów wewnątrz obrączek. Profesjonalny sprzedawca udzieli z pewnością pełnej informacji na ten temat.

I jeszcze jeden argument niewątpliwie bardzo ważny – obrączki z tytanu są atrakcyjne cenowo w porównaniu ze złotem. Mając określony budżet na obrączki zamiast klasycznych, gładkich obrączek ze złota możemy mieć obrączki z tytanu ozdobione brylantami.


Jeżeli cenicie oryginalność, pragniecie się wyróżnić i podkreślić „nieziemski" charakter Waszego związku to obrączki z tytanu z pewnością będą dobrym wyborem.

Autor (tekst i zdjęcia): Ekspert działu BIŻUTERIA, producent obrączek Swepol
www.swepol.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj