Alternatywne Targi Ślubne Good Time w Lublinie już 25 marca 2018!

W imieniu naszym i organizatorów zapraszamy wszystkie Panny Młode z Lublina i okolic na Alternatywne Targi Ślubne Good Time, które odbędą się już niedługo, bo 25 marca 2018r. Czego możecie się spodziewać?

 

 targi ślubne alternatywne targi ślubne Lublin Good Time Weddings

Pierwsze Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie powstały z porywu serca i miłości do pięknych Ludzi, zdarzeń, rzeczy. Z wiary, że ślub jest jednym z najbardziej niezapomnianych wydarzeń w życiu i warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Spójną z tym co Wam w duszy gra. Alternatywne – to znaczy jakie? Inne. Po naszemu. W dobrym guście i zgodnie ze współczesnymi trendami.

Od 9 lat bacznie obserwujemy jak Wasze śluby się zmieniają. Wiemy czego szukacie. Rozmawiamy o czym marzycie i czego Wam brakuje. W trakcie pracy spotykamy wiele uzdolnionych osób, które ciężko jest odnaleźć w tłumie innych wykonawców. Dlatego postanowiliśmy, że czas na zmiany.

Chcemy pomóc Wam się spotkać. Porozmawiać o tym co w duszach gra. Wypić dobrą kawę. Pomóc wybrać najlepsze z dróg do pięknego dnia ślubu.
To wszystko w towarzystwie najlepszych reprezentantów z branży ślubnej. Starannie wyselekcjonowanych. Około 40 marek tworzących to co piękne i nietuzinkowe. Tego dnia będziemy dla Was.

Więcej informacji o targach znajdziecie tu: www.facebook.com/GoodTimeWeddings/

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj