Wydarzenia

13 stycznia 2019 r. już po raz 15. otworzymy nowy sezon ślubny! Po za poszukiwanymi przez Was ofertami blisko trzystu Wystawców niemal wszystkich ślubnych branż, zobaczycie też widowiskowe pokazy mody ślubnej, występy zespołów weselnych, pokazy szkół tańca, prezentacje cukierników i wiele, wiele innych. Dla wszystkich Zwiedzających ten dzień może okazać się również wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ czekają na Was wspaniałe nagrody, w tym nagroda główna - romantyczna wycieczka do Rzymu! Dodatkową atrakcją dla Pań będzie casting na Najpiękniejszą Pannę Młodą 2091 roku! Zapraszamy! Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter telewizyjny – Olivier Janiak!

Zapraszamy na  Małopolskie Targi Ślubne, które odbędą się w dniach 8-9.12.2018 w krakowskim Centrum Targowym Chemobudowa!

Zapraszamy na kolejną edycję alternatywnych targów ślubnych - Sedina Wedding Fair w Szczecinie, które odbędą się 28.10.2018r. 

Wasz ślub i wesele już w przyszłym roku? Zapraszamy 28.10.2018 roku na Polską Galę Ślubną w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie poznacie najnowsze trendy ślubne na sezon 2019!

Pierwsze takie spotkanie branży ślubnej połączone z intensywnymi warsztatami marketingowymi oraz integracyjnymi hulankami i swawolami.

Chcesz organizować podróże i śluby za granicą? Dowiedz się jak zostać Wedding & Travel Plannerem. Spełniaj marzenia innych spełniając swoje. Zmień swoje życie.

Wzywamy wszystkie Panny Młode i Pary z okolic Katowic i Śląska! Już 13.05.2018 r. w Walcowni Cynku w Katowicach - Szopienicach odbędzie się 5 edycja unikatowych, alternatywnych targów ślubnych - Silesia Wedding Day 5, na które serdecznie zapraszamy!

LMFOTO WORKSHOPS cykl warsztatów fotograficznych z zakresu fotografii ślubnej.

Alternatywne wydarzenie niestereotypowe, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo

W imieniu naszym i organizatorów zapraszamy wszystkie Panny Młode z Lublina i okolic na Alternatywne Targi Ślubne Good Time, które odbędą się już niedługo, bo 25 marca 2018r. Czego możecie się spodziewać?

Targi Ślubne w Hotelu Złota Róża to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu znaleźć wszystko, czego potrzebujecie do zorganizowania wymarzonego ślubu i wesela. Inspiracje, trendy, konsultacje ze specjalistami, oferty specjalne przygotowane przez naszych wystawców - to wszystko i znacznie więcej znajdziecie u nas już 18 marca. 

Już niedługo 14 luty, dlatego wraz z Hotel Rubinstein  zapraszamy wszystkich zakochanych na przepyszną kolację Walentynkową.

Już 14 stycznia 2018 r. na największej powierzchni wystawienniczej w Małopolsce odbędzie się najważniejsze wydarzenie z branży ślubnej Targi Młodej Pary w Krakowie!

Już 18 marca 2018 odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży ślubnej na Pomorzu Środkowym! Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie, gdzie na ogromnej powierzchni wystawcy zaprezentują swoje różnorodne usługi.

Drogie Panny Młode z Krakowa i okolic, czeka Was nie lada gratka! Już niedługo, bo 13.01.2018 w Strefie Panny Młodej będziecie miały okazję spotkać się z projektantką sukni ślubnych - Patricią Szlażko i obejrzeć jej najnowszą kolekcję.

Drogie Panny Młode z Krakowa i okolic, czeka Was nie lada gratka! Już niedługo, bo 13.01.2018 w Strefie Panny Młodej będziecie miały okazję spotkać się z projektantką sukni ślubnych - Patricią Szlażko i obejrzeć jej najnowszą kolekcję.

Już po raz 14. otwieramy nowy sezon w branży ślubnej. Dla wszystkich Zwiedzających ten dzień może okazać się wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ czekają na Was wspaniałe nagrody, w tym romantyczna wycieczka do Rzymu! Zobaczycie też widowiskowe pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz ok. 300 wystawców z wszystkich ślubnych branży. Imprezę poprowadzi po raz kolejny znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel!

Targi „Polska Gala Ślubna" to 300 marek ślubnych, tysiące różnych ślubnych propozycji i największe pokazy mody na najdłuższym wybiegu ślubnym w Polsce.

Strefa Panny Młodej zaprasza na spotkanie z projektantką i właścicielką marki RINA COSSACK w samym sercu Krakowa!

 Niemal 200 wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej czy też ekspozycja pojazdów do ślubu. To tylko część atrakcji, które odbędą się w hali AMBER EXPO Gdańsk podczas kolejnej edycji Targów Młodej Pary. Już 12 listopada 2017 roku wszyscy narzeczeni będą mieli okazję do znalezienia wielu inspiracji na ten najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Planujesz ślub i wesele? Chcesz wyglądać zjawiskowo na studniówce, balu karnawałowym? Szukasz sukni, fotografa, nietypowych atrakcji weselnych...? Masz dość przeglądania tysiąca stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji? Odwiedź Targi ONA&ON Ślub Studniówka Karnawał, które odbędą się w weekend 25-26 listopada w Lublinie.

Małopolskie Targi Ślubne to najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne wydarzenie związane z rynkiem ślubnym w Małopolsce. Wydarzenie to od ponad 20 lat wspiera przyszłe Pary Młode wkraczające na nową drogę życia, pomagając im w ślubnych przygotowaniach.

Już niedługo, bo 29.10 w przepięknej Fabryce Porcelany w Katowicach odbędzie się 4 edycja Silesia Wedding Day, na którą serdecznie zapraszamy!

Krakowski salon znanej i uwielbianej na całym świecie marki sukni wieczorowych - Sherri Hill, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie!

Do biegu, gotowe, start! Rozpoczął się właśnie sezon na targi ślubne!

Niemal 150 wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej, ekspozycja pojazdów do śluby czy też prezentacja zespołów muzycznych. To tylko część atrakcji, które odbędą się w hali EXPO KRAKÓW podczas kolejnej edycji Targów Młodej Pary. Już 1 października 2017 roku wszyscy narzeczeni będą mieli okazję do znalezienia wielu inspiracji na ten najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Czy wśród naszych czytelniczek znajdują się pasjonatki fryzjerstwa? Mamy dla was świetną okazję do spróbowania swoich sił w jednym z najlepszych salonów w Krakowie. Claudius Hair Treser jest na etapie poszukiwania zdolnych rąk do pracy! Jeżeli skończyłaś szkołę fryzjerską, jesteś kreatywna i szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Świetna ekipa, profesjonalne szkolenia i możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem najlepszych fryzjerów w mieście!

Strefa Panny Młodej zaprasza na oficjalne otwarcie wyjątkowego miejsca z sukniami ślubnymi w samym sercu Krakowa!

19 marca 2016 roku w Sztuce Wyboru odbędzie się kolejna, trzecia edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.

Zapraszamy na wystawę fotograficzną - Fotografie Katarzyny Bielec "twarze maski". Wernisaż odbędzie się  w czwartek 9 marca o godz. 18:00 w Bibliotece Kraków – Filia nr 22, ul. Sienkiewicza 2, natomiast samą ekspozycję można podziwiać do 28 kwietnia 2017 roku.

W Dniu 8 marca - Hotel & Restauracja Rubinstein zaprasza na specjalne menu.

Kolejna edycja alternatywnych targów ślubnych, które odbywają się w industrialnej przestrzeni Fabryki Porcelany w Katowicach.

Planujecie ślub i wesele? Już 26 lutego poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. W EXPO XXI odbędą się Targi Młodej Pary w stolicy Mazowsza.

Zapraszamy już w sobotę 18.02.2017 na Zagłębiowskie Targi Ślubne - Dzień Otwarty Hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. Przekonajcie się na własne oczy jak wygląda nasza oferta weselna.

21 stycznia rozpoczęły się przygotowania do Gali Finałowej Najpiękniejszej Panny Młodej 2017 To już IV edycja Konkursu, w którym udział biorą przyszłe Panny Młode.

Zapraszamy do udziału w siódmej edycji Targów Ślubnych, które tradycyjnie odbędą się w Galerii Tarnovia w dniach 11-12 lutego.

Serdecznie zapraszamy na wykwintne menu degustacyjne specjalnie przygotowane dla zakochanych par.

Już 29 stycznia poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. W AMBER EXPO Gdańsk odbędą się Targi Młodej Pary w stolicy Pomorza. To wyjątkowe wydarzenie odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższej przyszłości wziąć ślub i zorganizować wesele swoich marzeń.

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna, to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych.

Już 5 marca zapraszamy was na Off Wedding: Alternatywny Targowy Meetup Ślubny!

Serdecznie zapraszamy Państwa na Warsztaty Fotografii Ślubnej organizowane przez znany duet fotograficzny - LMFoto!

Marzy Ci się ślub za granicą, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Serdecznie zapraszamy na Polską Galę Ślubną w Warszawie - już w styczniu!

Dnia 15.01.2017 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi Ślubne!