Wydarzenia

Już niedługo 14 luty, dlatego wraz z Hotel Rubinstein  zapraszamy wszystkich zakochanych na przepyszną kolację Walentynkową.

Już 14 stycznia 2018 r. na największej powierzchni wystawienniczej w Małopolsce odbędzie się najważniejsze wydarzenie z branży ślubnej Targi Młodej Pary w Krakowie!

Już 18 marca 2018 odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży ślubnej na Pomorzu Środkowym! Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie, gdzie na ogromnej powierzchni wystawcy zaprezentują swoje różnorodne usługi.

Drogie Panny Młode z Krakowa i okolic, czeka Was nie lada gratka! Już niedługo, bo 13.01.2018 w Strefie Panny Młodej będziecie miały okazję spotkać się z projektantką sukni ślubnych - Patricią Szlażko i obejrzeć jej najnowszą kolekcję.

Drogie Panny Młode z Krakowa i okolic, czeka Was nie lada gratka! Już niedługo, bo 13.01.2018 w Strefie Panny Młodej będziecie miały okazję spotkać się z projektantką sukni ślubnych - Patricią Szlażko i obejrzeć jej najnowszą kolekcję.

Już po raz 14. otwieramy nowy sezon w branży ślubnej. Dla wszystkich Zwiedzających ten dzień może okazać się wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ czekają na Was wspaniałe nagrody, w tym romantyczna wycieczka do Rzymu! Zobaczycie też widowiskowe pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz ok. 300 wystawców z wszystkich ślubnych branży. Imprezę poprowadzi po raz kolejny znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel!

Targi „Polska Gala Ślubna" to 300 marek ślubnych, tysiące różnych ślubnych propozycji i największe pokazy mody na najdłuższym wybiegu ślubnym w Polsce.

Strefa Panny Młodej zaprasza na spotkanie z projektantką i właścicielką marki RINA COSSACK w samym sercu Krakowa!

 Niemal 200 wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej czy też ekspozycja pojazdów do ślubu. To tylko część atrakcji, które odbędą się w hali AMBER EXPO Gdańsk podczas kolejnej edycji Targów Młodej Pary. Już 12 listopada 2017 roku wszyscy narzeczeni będą mieli okazję do znalezienia wielu inspiracji na ten najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Planujesz ślub i wesele? Chcesz wyglądać zjawiskowo na studniówce, balu karnawałowym? Szukasz sukni, fotografa, nietypowych atrakcji weselnych...? Masz dość przeglądania tysiąca stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji? Odwiedź Targi ONA&ON Ślub Studniówka Karnawał, które odbędą się w weekend 25-26 listopada w Lublinie.

Małopolskie Targi Ślubne to najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne wydarzenie związane z rynkiem ślubnym w Małopolsce. Wydarzenie to od ponad 20 lat wspiera przyszłe Pary Młode wkraczające na nową drogę życia, pomagając im w ślubnych przygotowaniach.

Już niedługo, bo 29.10 w przepięknej Fabryce Porcelany w Katowicach odbędzie się 4 edycja Silesia Wedding Day, na którą serdecznie zapraszamy!

Krakowski salon znanej i uwielbianej na całym świecie marki sukni wieczorowych - Sherri Hill, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie!

Do biegu, gotowe, start! Rozpoczął się właśnie sezon na targi ślubne!

Niemal 150 wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej, ekspozycja pojazdów do śluby czy też prezentacja zespołów muzycznych. To tylko część atrakcji, które odbędą się w hali EXPO KRAKÓW podczas kolejnej edycji Targów Młodej Pary. Już 1 października 2017 roku wszyscy narzeczeni będą mieli okazję do znalezienia wielu inspiracji na ten najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Czy wśród naszych czytelniczek znajdują się pasjonatki fryzjerstwa? Mamy dla was świetną okazję do spróbowania swoich sił w jednym z najlepszych salonów w Krakowie. Claudius Hair Treser jest na etapie poszukiwania zdolnych rąk do pracy! Jeżeli skończyłaś szkołę fryzjerską, jesteś kreatywna i szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Świetna ekipa, profesjonalne szkolenia i możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem najlepszych fryzjerów w mieście!

Strefa Panny Młodej zaprasza na oficjalne otwarcie wyjątkowego miejsca z sukniami ślubnymi w samym sercu Krakowa!

19 marca 2016 roku w Sztuce Wyboru odbędzie się kolejna, trzecia edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.

Zapraszamy na wystawę fotograficzną - Fotografie Katarzyny Bielec "twarze maski". Wernisaż odbędzie się  w czwartek 9 marca o godz. 18:00 w Bibliotece Kraków – Filia nr 22, ul. Sienkiewicza 2, natomiast samą ekspozycję można podziwiać do 28 kwietnia 2017 roku.

W Dniu 8 marca - Hotel & Restauracja Rubinstein zaprasza na specjalne menu.

Kolejna edycja alternatywnych targów ślubnych, które odbywają się w industrialnej przestrzeni Fabryki Porcelany w Katowicach.

Planujecie ślub i wesele? Już 26 lutego poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. W EXPO XXI odbędą się Targi Młodej Pary w stolicy Mazowsza.

Zapraszamy już w sobotę 18.02.2017 na Zagłębiowskie Targi Ślubne - Dzień Otwarty Hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. Przekonajcie się na własne oczy jak wygląda nasza oferta weselna.

21 stycznia rozpoczęły się przygotowania do Gali Finałowej Najpiękniejszej Panny Młodej 2017 To już IV edycja Konkursu, w którym udział biorą przyszłe Panny Młode.

Zapraszamy do udziału w siódmej edycji Targów Ślubnych, które tradycyjnie odbędą się w Galerii Tarnovia w dniach 11-12 lutego.

Serdecznie zapraszamy na wykwintne menu degustacyjne specjalnie przygotowane dla zakochanych par.

Już 29 stycznia poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. W AMBER EXPO Gdańsk odbędą się Targi Młodej Pary w stolicy Pomorza. To wyjątkowe wydarzenie odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższej przyszłości wziąć ślub i zorganizować wesele swoich marzeń.

Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna, to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych.

Już 5 marca zapraszamy was na Off Wedding: Alternatywny Targowy Meetup Ślubny!

Serdecznie zapraszamy Państwa na Warsztaty Fotografii Ślubnej organizowane przez znany duet fotograficzny - LMFoto!

Marzy Ci się ślub za granicą, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Serdecznie zapraszamy na Polską Galę Ślubną w Warszawie - już w styczniu!

Dnia 15.01.2017 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi Ślubne!

Ponad tysiąc wzorów obrączek, kilkadziesiąt fasonów sukni ślubnych, wieczorowych oraz garniturów, oryginalnie zdobione torty, setki wzorów zaproszeń, kilkanaście fotobudek i profesjonalnych fotografów i to jeszcze nie wszystko – było w czym wybierać podczas Targów ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał, które odbyły się 26 i 27 listopada w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy na degustację w Folwarku Zalesie w Wieliczce!

Już w najbliższą niedzielę - 22 listopad 2016 - zapraszamy na Dzień Otwarty w Hotelu Rubinsterin w Krakowie!

Jak co roku, w szczycie sezonu ślubnego Tony Mentel - główny projektant marki Justin Alexander odwiedza najważniejsze salony na świecie, by doradzać Pannom Młodym w doborze wymarzonej sukni ślubnej.

Niezależnie od tego, czy bierzesz ślub za trzy miesiące czy za półtora roku, na pewno nie raz słyszysz obawy bliskich, dotyczące sprawnej organizacji wesela. Nie daj się zwariować, przygotowania do Tego Dnia, powinny być prawdziwą radością. W organizacji, pomocne mogą być Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał (26-27 listopada 2016, Targi Lublin).

Pomorska Gala Ślubna to nowoczesna i ekskluzywna impreza ślubna wyznaczająca trendy branży ślubnej w nadchodzącym sezonie. Mnóstwo rad i wskazówek od doświadczonych i najlepszych fachowców branży ślubnej. To niepowtarzalna okazja dla Par planujących organizację ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.

Serdecznie zapraszamy na targi ślubne z warsztatami dla Par Młodych w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Rubin.

13 listopada 2016 r. w Sztuce Wyboru odbędzie się II edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.