13-14 stycznia Polska Gala Ślubna, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

Targi „Polska Gala Ślubna" to 300 marek ślubnych, tysiące różnych ślubnych propozycji i największe pokazy mody na najdłuższym wybiegu ślubnym w Polsce.

targi ślubne ślub i wesele ślub przygotowania narzeczeńskie 

Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka. Będą zatem oferty z propozycjami klasycznymi, stylizowanymi w klimacie boho, vintage czy glamour, pomysły  utranowoczesne, unikalne i mocno spersonalizowane.

Wiele firm wystawiających się na targach specjalnie na tę imprezę szykuje premiery swoich nowych produktów, ofert i usług. Pokazują je tutaj po raz pierwszy, a zatem przychodząc na „Polska Galę Ślubną" będziecie mogli zobaczyć je jako pierwsi, a potem z tej ogromnej liczy propozycji zdecydować o tym, która z nich jest dla Was najlepsza i najciekawsza.

targi ślubne ślub i wesele ślub przygotowania narzeczeńskie


Weekend ślubny 13-14 stycznia 2018 w Pałacu Kultury i Nauki pokaże Wam:

  • nowości w ślubnym makijażu i fryzurach
  • setki propozycji ślubnych obrączek oferowanych na targach z dużymi rabatami
  • niezliczoną liczbę wzorów ślubnych zaproszeń, fotografii, filmów ślubnych, pomysłów na muzyczną oprawę  Waszego ślubu
  • dla szukających miejsca na przyjęcie weselne nie zabraknie ofert przygotowanych przez hotele, restauracje, sale weselne i różne inne alternatywne miejsca
  • dla smakoszy przepyszne torty, ciasta i słodycze, które można zaserwować gościom na przyjęciu weselnym - do tego propozycje rożnych atrakcji weselnych, jak – pokazy barmańskie, sztuczne ognie, pokazy laserowe, fotobudki
  • dla ceniących piękno, firmy dekoratorskie szykują najmodniejsze propozycje ślubnych scenografii w klimatach boho, vintage, rustykalnym, greenery, glamour i innych
  • i oczywiście wiele, wiele fasonów sukien ślubnych, ślubnej bielizny i męskich garniturów, smokingów i fraków
  • a do tego rozmowy z ekspertami z branży ślubnej, którzy znają odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości związane z tematem ślubu i wesela.

 targi ślubne ślub i wesele ślub przygotowania narzeczeńskie

 

Bilety w cenie 20 zł można kupić on-line poprzez stronę www.targislubne.com do dnia 12 stycznia 2018, a w dni targowe czyli 13-14 stycznia w kasach biletowych przy wejściu na targi „Polska Gala Ślubna". Wejście na targi do Pałacu Kultury i Nauki od strony ulicy Marszałkowskiej (wejście główne).

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w galerii:Tekst i zdjęcia:Polska Gala Ślubna

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj