Trzecia edycja Alternatywnych Targów Ślubnych w Gdańsku 19.03.17r.

19 marca 2016 roku w Sztuce Wyboru odbędzie się kolejna, trzecia edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.

 

alternatywne targi ślubne, Gdańsk, plakat

Na targach będzie można m.in. spróbować ciast pieczonych wyłącznie z użyciem naturalnych składników cukierni Manufaktura Mojej mamy, zaplanować podróż poślubną z biurem Bliss podróże z Gdańska czy przymierzyć suknie w wyjątkowym stylu, szyte z unikatowych materiałów takich firm jak Dolly's Dress, Alisa czy Róża Lis.

suknia ślubna, rozalis,

Zaprosiliśmy także kwiaciarnie proponujące naturalne, minimalistyczne podejście do bukietów ślubnych, takie jak Nagietki czy Narcyz. Ponadto na targach będzie można zobaczyć muchy, obrączki, bieliznę i spotkać się z wieloma różnymi fotografami i filmowcami, planerami ślubnymi oraz muzykami zapewniającymi oprawę dźwiękową wesela.

Większość firm, które wystawiają się na Alternatywnych Targach Ślubnych to niewielkie, rodzinne biznesy prowadzone z wyjątkowym oddaniem. Narzeczeni będą mogli w jeden dzień w Sztuce Wyboru zapoznać się z bardzo zróżnicowaną ofertą i zaplanować swój ślub od a do z.

Kiedy?

19 marca 2017r. w godz. 12:00 – 18:00

Gdzie?

Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19, Gdańsk
sztukawyboru.eu

Wstęp dla odwiedzających:

Darmowy :)

link do wydarzenia:

Alternatywne Targi Ślubne

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj