26 lutego 2017, Warszawa - Targi Młodej Pary w EXPO XXI!

Planujecie ślub i wesele? Już 26 lutego poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. W EXPO XXI odbędą się Targi Młodej Pary w stolicy Mazowsza.

targi młodej pary warszawa targi ślubne weselne inspiracje porady

To wyjątkowe wydarzenie odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższej przyszłości wziąć ślub i zorganizować wesele swoich marzeń.

Targi Ślubne w Warszawie. Naprawdę warto?

Firmy związane z usługami ślubnymi stają się coraz bardziej profesjonalne, a ich szeroka oferta produktów i usług stale się powiększa. Naturalnie więc narzeczeni mają spore ułatwienie w znalezieniu dla siebie wyjątkowych produktów i tych usługodawców, którzy staną na wysokości zadania! By ten najważniejszy dzień w życiu był idealny warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób na co dzień zajmujących się świadczeniem usług w branży ślubnej. Targi Ślubne w EXPO XXI to festiwal możliwości! Podczas wydarzenia odkryjemy wiele inspiracji, nowości, ciekawostek, a przede wszystkim poznamy osoby, które nie tylko pasjonują się tym co robią, ale są w swym fachu profesjonalistami. Sprawa jest niezwykle trudna, gdyż prócz jakości i gwarancji sukcesu często trzeba sprostać gustom Par Młodych, więc trzeba być na czasie i najlepiej wyprzedzać trendy! Łatwo więc będzie zweryfikować ofertę, porównać i wybrać dla siebie jak najlepiej. Targi Młodej Pary to także wyjątkowa szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych.

targi młodej pary warszawa targi ślubne weselne inspiracje porady

Wrażenia, emocje i wiele wzruszeń

Targi Ślubne w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12 to również spora dawka emocji…Na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej i popisowe figury tancerzy. Nie zabraknie też wielu pięknych melodii śpiewanych na żywo przez prawdziwych muzycznych wirtuozów, a także gorących rytmów muzyki weselnej wykonywanej na żywo. Każdy występ może być idealną inspiracją planowanych atrakcji podczas tego jedynego, wyśnionego dnia zakochanych…

targi młodej pary warszawa targi ślubne weselne inspiracje porady

Konkursy, nagrody, promocje

Warto w Nowym Roku dać szansę losowi…Dzięki Targom Młodej Pary możemy zostać dodatkowo obdarowani czymś wyjątkowym! Wydarzenie w EXPO XXI to niezliczona ilość promocji, konkursów, nagród i megarabatów. Nagrodą główną Targów jest projekt i szycie sukni ślubnej! Dodatkowo do wygrania garnitur szyty na miarę, obrączki z kolekcji 2017 i wiele innych cennych nagród. W ramach wydarzenia zabierzemy do domu na pewno wiele pomysłów, inspiracji i nowej wiedzy, ale i sporo gratisów czy innych niespodzianek.

targi młodej pary warszawa targi ślubne weselne inspiracje poradytargi młodej pary warszawa targi ślubne weselne inspiracje porady

Targi Młodej Pary w EXPO XXI – wyjątkowe wydarzenie w stolicy!

Prócz wyjątkowej formuły, Targi Młodej Pary to wiele wartości i takie walory jak: 1500 miejsc na monitorowanym parkingu, restauracja, bary kawowe, strefy relaksu, szatnie. Dodatkowo oprawa wydarzenia w pełni odpowiada na potrzeby nowoczesnych i wymagających narzeczonych, zapewniając im możliwość uczestniczenia w imprezie, na jakiej jeszcze nigdy nie byli! To jednak nie wszystko… Prezentacje na scenie, prelekcje i spotkania z ekspertami branży oraz pokaz ślubnych pojazdów pozytywnie wpłyną na emocje, jakich doświadczą wszyscy zwiedzający.
Targi Młodej Pary to nie tylko festiwal korzyści. To także namiastka wesela, o jakim marzą narzeczeni...

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.targimlodejpary.pl
Targi Młodej Pary w Warszawie – 26 lutego 2017, EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj