Najpiękniejsza Panna Młoda 2017

21 stycznia rozpoczęły się przygotowania do Gali Finałowej Najpiękniejszej Panny Młodej 2017 To już IV edycja Konkursu, w którym udział biorą przyszłe Panny Młode.

10 Finalistek wybranych przez Organizatora, Partnerów oraz Patronów projektu NPM spośród ok. 400 zgłoszeń spotkało się w Hotelu Gold w Poznaniu. Kandydatki do tytułu spędziły bardzo intensywny dzień w towarzystwie
Romy Grzybek - Organizatora oraz przedstawicieli kilku firm biorących udział w Konkursie. Dziewczyny nie tylko poznały Konkurs od podszewki, ale również nawiązały nowe znajomości, co przyczyniło się do wspaniałej atmosfery, która panowała przez cały weekend. Głównym punktem dnia były przymiarki sukien ślubnych w salonie Amy Love Bridal, w których Finalistki wystąpią na Gali. Dodatki dobierały: Fascynacje Zuzanny oraz INNA Studio. Tego dnia dobrano również sukienki z poznańskiej firmy Place for Dress. Nad całością stylizacji czuwała Basia Józefiak -Twoja Pesa - bez której wiedzy i doświadczenia w doborze ubioru zapanowałby chaos. Zwieńczeniem długiego dnia były odwiedziny NPM 2016 - Justyny Witkowskiej (Latanowicz), która podzieliła się wspomnieniami z poprzedniej edycji Konkursu oraz wraz z Finalistkami obejrzała poprzednią Galę Finałową. Tego dnia Kandydatkom towarzyszyła również właścicielka INNA Studio - Partner NPM, który zadba o florystykę dla Finalistek. O posiłki dla naszych Najpiękniejszych zadbały dwie firmy Every Event oraz Czarny wyszczupla. Po przyjemnej nocy w Hotelu Gold Finalistki udały się na sesję fotograficzną z Olgą Jędrzejewską do wyjątkowego miejsca jakim jest Instytutu IDEA Fit&Spa. O wygląd kandydatek podczas sesji zadbała Partner NPM - Studio Szminka oraz firma Zaczarowane Warkocze.Całej załodze konkursu podczas tego wyjątkowego dnia towarzyszyli zarówno Fotografowie: Grzegorz Krykwiński i Roger Gorączniak. Przez cały czas towarzyszył nam Nasz Głos Poznański, niebawem pojawi się również film od Anmedio. Nad dobrym samopoczuciem oraz koordynacją tego wyjątkowego weekendu czuwała zaś Agnieszka Nowak Plannerka - jeden ze Sponsorów Głównych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.najpiekniejszapannamloda.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj