29 stycznia 2017, Gdańsk - Targi Młodej Pary w Amber EXPO!

Już 29 stycznia poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. W AMBER EXPO Gdańsk odbędą się Targi Młodej Pary w stolicy Pomorza. To wyjątkowe wydarzenie odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższej przyszłości wziąć ślub i zorganizować wesele swoich marzeń.

targi młodej pary, targi ślubne, targi ślubne w gdańsku

Targi Ślubne w Gdańsku. Naprawdę warto?

Firmy związane z usługami ślubnymi stają się coraz bardziej profesjonalne, a ich szeroka oferta produktów i usług stale się powiększa. Naturalnie więc narzeczeni mają spore ułatwienie w znalezieniu dla siebie wyjątkowych produktów i tych usługodawców, którzy staną na wysokości zadania! By ten najważniejszy dzień w życiu był idealny warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób na co dzień zajmujących się świadczeniem usług w branży ślubnej. Targi Ślubne w Amber EXPO to festiwal możliwości! Podczas wydarzenia odkryjemy wiele inspiracji, nowości, ciekawostek, a przede wszystkim poznamy osoby, które nie tylko pasjonują się tym co robią, ale są w swym fachu profesjonalistami. Sprawa jest niezwykle trudna, gdyż prócz jakości i gwarancji sukcesu często trzeba sprostać gustom Par Młodych, więc nie dość, że trzeba być na czasie to trzeba jeszcze wyprzedzać trendy! Łatwo więc będzie zweryfikować ofertę, porównać i wybrać dla siebie jak najlepiej. Targi Młodej Pary to także wyjątkowa szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych.

Wrażenia, emocje i wiele wzruszeń

Targi Ślubne w AMBER EXPO przy ul. Żaglowej 11 to również spora dawka emocji… Na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, popisowe figury tancerzy czy nawet… iluzjonistów. Nie zabraknie też wielu pięknych melodii śpiewanych na żywo przez prawdziwych muzycznych wirtuozów. Każdy występ może być idealną inspiracją planowanych atrakcji podczas tego jedynego, wyśnionego dnia zakochanych…

Konkursy, nagrody, promocje

Warto u progu Nowego Roku dać szansę losowi…Dzięki Targom Młodej Pary możemy zostać dodatkowo obdarowani czymś wyjątkowym! Wydarzenie AMBER EXPO to niezliczona ilość promocji, konkursów, nagród i megarabatów.Nagrodą główną Targów jest suknia ślubna wyjątkowej kolekcji, którą zdobyć może każda z Panien! Dodatkowo do wygrania kompletna stylizacja Pana Młodego, garnitur szyty na miarę, vouchery na usługi firm-wystawców i wiele innych cennych nagród. Jedno jest pewne: W ramach wydarzenia zabierzemy do domu na pewno wiele pomysłów, inspiracji i nowej wiedzy, ale i sporo gratisów czy innych niespodzianek.

konkursy dla par młodych, targi dla pary młodej

Targi Młodej Pary w Gdańsku – jedyne takie wydarzenie na Pomorzu!

Dlaczego jedyne?Prócz wyjątkowej formule Targów Młodej Pary AMBER EXPO to jeden z najlepszych tego typu obiektów w kraju, za czym idą takie walory jak: ponad 400 miejsc na monitorowanym parkingu, restauracja, bary kawowe, strefy relaksu, szatnie. Dodatkowo oprawa wydarzenia w pełni odpowiada na potrzeby nowoczesnych i wymagających narzeczonych, zapewniając im możliwość uczestniczenia w imprezie, na jakiej jeszcze nigdy nie byli! To jednak nie wszystko… Prezentacje na scenie, prelekcje i spotkania z ekspertami branży oraz pokaz ślubnych pojazdów pozytywnie wpłyną na emocje, jakich doświadczą wszyscy zwiedzający.
Targi Młodej Pary to nie tylko festiwal korzyści. To także namiastka wesela, o jakim marzą narzeczeni...

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.targimlodejpary.pl
Targi Młodej Pary w Gdańsku – 29 stycznia 2017, AMBER EXPO przy ul. Żaglowej 11

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj