5 marzec 2017, Łódź - Off Wedding: Alternatywny Targowy Meetup Ślubny

Już 5 marca zapraszamy was na Off Wedding: Alternatywny Targowy Meetup Ślubny!

targi slubne alternatywne lodz 2017 suknie slubne

Jaki to ślub alternatywny?

Niestereotypowy, niekonwencjonalny, bez przaśnego wesela, wiejskiego stołu, muzyki disco-polo, czy ogólnej sztampy. To wydarzenie alternatywne do utartych schematów i wzorców, kierujące uwagę głównie na Młodą Parę, ich uczucia i relacje. To one są najważniejsze. My chcemy pokazać, że celebrując takie wydarzenie można pozostać sobą, nie być przebranym tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów. Można ten czas spędzać z bliskimi dobrze się bawiąc.

Kto pokaże swoje produkty?

W wydarzeniu weźmie udział około 60 wystawców, głównie polskie młode projektantki tworzące zwiewne, delikatne suknie i dodatki w klimacie boho, m.in. Agata Wojtkiewicz, Boso, Po prostu ale i przedstawiciele mody męskiej np. PewienPan. Fotografowie i filmowcy, którzy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy - AjEm Eyecrafted, Anna Płóciennik, Kamila Piech, Katarzyna Pyrchała, Lowmi. Małe manufaktury z wyszukanymi ozdobami i papeterią - Papierowe Sztuki, Love Prints, No coś pięknego, Wielkie Love. Nowe, lokalne cukiernie ze świetnymi pomysłami na oryginalne torty - Masz Kawałek, Cafe Lusia. Florystki i dekoratorzy preferujący minimalizm i rustykalne elementy roślinne - Floral Deco, Qwiat. Fryzjerzy i makijażystki pokażą boho stylizacje na ten ważny dzień. Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni ze Ślubnej Pracowni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci z Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów o ślubach humanistycznych. Od strony muzycznej targi poprowadzi DJ Jegomość.

Kogo zapraszamy?

Wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lokalne produkty i usługi na najwyższym poziomie, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące napić się dobrej kawy i spędzić popołudnie rozmawiając z ciekawymi ludźmi. A przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i wesela, pokazanie przez tą ceremonię siebie.

Gdzie i kiedy odbędą się targi?

Zapraszamy 5 marca 2017 w niedzielę między 11.00-18.00. Targi odbędą się w przestrzeniach pofabrycznych widzewskiej manufaktury Wi-Ma, ul. Piłsudskiego 135, które obecnie są domem wielu inicjatyw artystycznych. Spotkania będą zorganizowane w otwartej przestrzeni nie wydzielonej boksami. Chcemy aby panowała kameralna atmosfera sprzyjająca rozmowom z wystawcami, aby goście targów odpoczęli u nas pijąc dobrą kawę i podziwiając unikatowe produkty.

Więcej informacji na: www.offwedding.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza sara czwartek, 30 marzec 2017 00:18 napisane przez sara

    U mnie będzie alternatywny, czarny manicure. Chyba jednak hybryda. W co warto zainwestować? Semilac wystarczy?

Skomentuj